PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Były dyrektor Inditeksu w nadzorze Próchnika

  • Autor: Propertynews.pl
  • 14 wrz 2015 08:10

Były dyrektor Inditeksu w nadzorze Próchnika Rage Age by Czapul: polska marka modowa wchodzącą w skład grupy Próchnik S.A.

Artur Olszewski odszedł z rady nadzorczej spółki Próchnik. Jego miejsce zajął Marcin Pałażej.

REKLAMA

- Zmiany w składzie Rady Nadzorczej została dokonane na mocy oświadczenia akcjonariusza Listella S.A. Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, w wykonaniu przewidzianego Statutem Spółki uprawnienia osobistego tego akcjonariusza - podano w komunikacie. 

Marcin Pałażej posiada ponad 12-letnie doświadczenie w zarządzaniu biznesem w branży odzieżowej o zasięgu międzynarodowym. Zajmował się m.in. planowaniem strategicznym, rozwojem i reorganizacją sieci sprzedaży oraz zarządzaniem procesami redukcji kosztów i zwiększania efektywności w organizacjach handlu detalicznego.

W latach 2011 do 2015 Marcin Pałażej zajmował stanowisko dyrektora międzynarodowego w Inditex Hiszpania, gdzie był odpowiedzialny za marki Inditex w sześciu krajach (Rosja, Polska, Ukraina, Rumunia, Bułgaria i Kazachstan. Inditex jest jedną z największych globalnych grup odzieżowych, pochodzącą z Hiszpanii. Posiada ponad 6.700 sklepów w 88 krajach. Flagową marką Inditexu jest Zara, której pierwszy sklep powstał w 1975 roku. Pozostałe marki to Pull&Bear, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home, Massimo Dutti, Uterqüe.

 W latach 2005 do 2011 zajmował stanowisko Dyrektora Zarządzającego w Inditex Polska, gdzie był odpowiedzialny za 7 marek Inditex. 

Marcin Pałażej zasiada w radzie nadzorczej spółki KAN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi właściciela firmy Tatuum. Jest także komandytariuszem w spółce inwestycyjnej pod firmą PAAN CAPITAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KAN spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, która to spółka jest wspólnikiem KAN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA