PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

C&W wzmacnia dział nieruchomości hotelowych

  • Autor: propertynews.pl
  • 16 paź 2017 13:26

C&W wzmacnia dział nieruchomości hotelowych Pixabay

Brien Giuntini, który dotychczas pełnił funkcję dyrektora w CBRE Hotels, dołączył do międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield jako Partner w dziale nieruchomości hotelowych na region EMEA.

REKLAMA

Brien Giuntini rozpocznie pracę w Cushman & Wakefield w połowie października. Z kolei w sierpniu bieżącego roku z funkcji dyrektora wykonawczego działu Rynki Kapitałowe w firmie CBRE Hotels zrezygnował Robert Seabrook, który dołączy do Cushman & Wakefield na początku 2018 roku.

Brien Giuntini ma ponad 10-letnie doświadczenie na rynku inwestycyjnym nieruchomości hotelowych i w zakresie transakcji sprzedaży zarówno pojedynczych obiektów, jak i portfeli aktywów w krajach regionu EMEA. Brien dołącza do zespołu firmy Cushman & Wakefield we Frankfurcie. Będzie blisko współpracował z działem transakcyjnym firmy w Londynie, którym pokieruje Robert Seabrook, a także z Frederikiem Le Fichoux, Partnerem firmy Cushman & Wakefield w Pradze, odpowiadającym za transakcje inwestycyjne na rynku hotelowym w Europie kontynentalnej.

Robert Seabrook i Brien Giuntini odpowiadali w ostatnim czasie za obsługę wielu dużych transakcji, w tym m.in. sprzedaży hotelu Hilton przy Terminalu 4 lotniska Heathrow za 80 mln funtów firmie Pandox oraz portfela hoteli Fitzpatrick w Dublinie za 150 mln euro, a także sprzedaży obiektów Hilton Wembley i The Lowry w Manchesterze.

- Dołączam do firmy Cushman & Wakefield w bardzo ciekawym czasie, gdy rozbudowuje dział nieruchomości hotelowych w regionie EMEA. Cieszę się, że będę mógł uczestniczyć w rozwoju naszego potencjału świadczenia usług pośrednictwa w Europie oraz poszerzaniu oferty adresowanej do klientów w krajach EMEA - mówi Brien Giuntini, Partner odpowiedzialny za transakcje inwestycyjne na rynku hotelowym w firmie Cushman & Wakefield.

- Brien ma bogate doświadczenie w zakresie skomplikowanych transakcji sprzedaży w regionie EMEA i finansów przedsiębiorstw, co pozwoli znacząco rozbudować naszą ofertę kierowaną do klientów na rynku nieruchomości hotelowych. Bardzo się cieszę, że będzie współpracował z Robertem i całym naszym zespołem w ramach kolejnego etapu realizacji naszej strategii wzrostu w tym sektorze. Frankfurt ma duże znaczenie dla rozwoju naszego działu hotelowego w regionie EMEA - powiedział Jon Hubbard, dyrektor działu nieruchomości hotelowych na region EMEA w firmie Cushman & Wakefield.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA