PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CBRE mianuje nowego dyrektora działu Rynków Kapitałowych

  • Autor: propertynews.pl
  • 22 lip 2013 17:28

CBRE mianuje nowego dyrektora działu Rynków Kapitałowych

CBRE ogłosiło dzisiaj nominację Tima O'Sullivana na stanowisko dyrektora Działu Rynków Kapitałowych na Europę Południowo-Wschodnią, z odpowiedzialnością za Węgry, Serbię, Chorwację, Słowenię oraz Bośnię i Hercegowinę. Tim O'Sullivan będzie nadal pracował z biura CBRE w Budapeszcie.

REKLAMA

- Tim O'Sullivan dołoży starań, aby kontynuować ostatnie sukcesy Działu Rynków Kapitałowych CBRE w regionach Europy Środkowo-Wschodniej (CEE) i Południowo-Wschodniej (SEE). W roku 2012 oraz w pierwszej połowie 2013 r. CBRE sfinalizowało tu szereg znaczących transakcji, w tym sprzedaż budynku Teleki Palota, sprzedaż powierzchni magazynowych firmy Nokia, TDK i UniCredit, a także zakup Info Park E w Budapeszcie oraz sprzedaż budynków Senator, Green Corner i New City w Polsce, czytamy w komunikacie prasowym.

Tim O'Sullivan jest związany z CBRE od ponad 4 lat i ostatnio kierował Działem Rynków Kapitałowych na Węgrzech. Był zaangażowany w kilka ważnych transakcji, w tym sprzedaż Info Park E na rzecz Bluehouse pod koniec ubiegłego roku. W nowej roli Tim O'Sullivan będzie raportował bezpośrednio do Mike'a Atwella, starszego dyrektora kierującego Działem Rynków Kapitałowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

- Ten awans jest częścią stałej strategii CBRE inwestowania w zespół transakcyjny i brokerski w CEE i SEE. Naszym celem jest zapewnianie klientom usług doradczych w skali międzynarodowej na najwyższym poziomie, którymi zarządzają doświadczeni doradcy bezpośrednio współpracujący z klientami, skomentował promocję Tima O'Sullivana, Mike Atwell.

- Ponieważ rośnie liczba krajów, a także liczba miast regionalnych budzących zainteresowanie inwestycyjne, pożądana jest ekspercka wiedza i jednoczesny dostęp do wielu rynków w regionie. Międzynarodowy zespół CBRE, specjalizujący się w inwestycjach na terenie CEE i SEE, zapewnia klientom kompletną perspektywę regionalną i współpracuje z naszymi lokalnymi specjalistami w segmencie rynku kapitałowego. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić doradztwo i realizację transakcji tam, gdzie są aktywni nasi klienci, dodał Mike Atwell.


 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA