PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CBRE powiększa warszawski zespół

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 lut 2012 12:49

Zespół firmy CBRE w Warszawie powiększył się o kilku nowych pracowników. Są nimi Arkadiusz Drożdż, Konrad Szaruga, Michał Żelazek oraz Zbigniew Smyczyński.

REKLAMA

Arkadiusz Drożdż został Project Managerem (kierownikiem projektu) w dziale zarządzania projektami. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialny za zarządzanie projektami nieruchomości biurowych, handlowych i przemysłowych na terenie całej Polski.

Arkadiusz Dróżdż posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i kosztami. Zanim dołączył do CBRE, pracował w firmie Brittain Hadley Europa jako Project Manager. Poprzednio współpracował z Władzą Wdrażającą Program Współpracy Przygranicznej Phare, gdzie był odpowiedzialny za przeprowadzanie procedur przetargowych projektów infrastrukturalnych.

Konrad Szaruga dołączył do działu powierzchni biurowych jako negocjator ds. nieruchomości, gdzie będzie odpowiedzialny za reprezentowanie właścicieli biurowców w procesie wynajmu powierzchni. Będzie również zajmował się pozyskiwaniem nowych klientów oraz wspieraniem dyrektora działu w negocjacjach biznesowych.

Konrad Szaruga jest związany z CBRE od 2011 roku. Poprzednio pracował w CBRE Facilities Management na stanowisku Analityka ds. Raportowania. Był również Analitykiem w funduszu deweloperskim Europlan, gdzie był odpowiedzialny za opracowywanie studiów wykonywalności, biznesplany oraz raporty finansowe na potrzeby banków i funduszy inwestycyjnych.

Michał Żelazek został negocjatorem ds. nieruchomości w dziale powierzchni magazynowych i logistycznych. Do jego obowiązków należeć będzie wynajem i marketing magazynów i parków logistycznych na terenie Dolnego Śląska i Wielkopolski. Będzie zajmował się również pozyskiwaniem nowych klientów oraz monitorowaniem rynku nieruchomości magazynowych i logistycznych.

Michał Żelazek pracował poprzednio jako pośrednik ds. nieruchomości komercyjnych w firmie CP Roman Fortuna (CPRF), gdzie był odpowiedzialny za projekty magazynowe i biurowe oraz tereny inwestycyjne. Doświadczenie zawodowe zdobywał również w firmie Ober-Haus.

Zbigniew Smyczyński został młodszym negocjatorem ds. nieruchomości w dziale nieruchomości magazynowych i logistycznych. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialny za współpracę z najemcami i deweloperami, monitorowanie rynku nieruchomości przemysłowych, jak również aktualizację baz danych oraz pozyskiwanie nowych klientów.

Zanim dołączył do CBRE, pracował jako specjalista ds. marketingu i sprzedaży w firmie deweloperskiej RC Development. Poprzednio pracował w dziale badań w firmie Home Consulting.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA