PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CBRE powiększa zespół w Polsce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 06 cze 2012 15:00

Radosław Pawlak i Anna Wilhelmsson to nowi pracownicy agencji CB Richard Ellis w Polsce.

REKLAMA

Radosław Pawlak dołączył do działu powierzchni biurowych jako starszy negocjator, gdzie będzie odpowiedzialny za negocjacje umów najmu w imieniu właścicieli nieruchomości. Będzie również monitorował rynek powierzchni biurowych w Polsce oraz zdobywał nowych klientów.

Ma ponad ośmioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Poprzednio pracował w firmie GVA Property Partners jako szef zespołu w dziale powierzchni biurowych. Wcześniej w firmach Centrum Development and Investments Polska, Knight Frank i Emmerson.

Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Prawa i Administracji. Ukończył również studia podyplomowe na Wydziale Nieruchomości oraz z Wycen Nieruchomości. Posiada licencję pośrednika nieruchomości.

Anna Wilhelmsson została managerem ds. marketingu i baz danych w dziale powierzchni biurowych, gdzie będzie odpowiedzialna za marketing departamentu oraz wspieranie klientów w działaniach marketingowych dotyczących ich nieruchomości. Będzie również koordynować bazy klientów i nieruchomości biurowych oraz współpracować z działem marketingu i PR w CBRE.

Ma doświadczenie w zakresie marketingu i PR. Poprzednio pracowała w agencjach PR: Advanced Public Relations i Brown Public Relations jako PR Executive. Wcześniej była zatrudniona w firmie Iron Mountain oraz w Ambasadzie Królestwa Szwecji na stanowisku specjalisty ds. informacji i kultury. Była również zaangażowana w organizację eventów takich jak m.in. Turniej Golfowy „Ryder Cup".

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA