PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CBRE wzmacnia Dział Doradztwa Technicznego

  • Autor: propertynews.pl
  • 23 paź 2015 13:06

CBRE wzmacnia Dział Doradztwa Technicznego Igor Czmyr, CBRE

Igor Czmyr dołączył do zespołu CBRE obejmując stanowisko Senior Project Managera.

REKLAMA

W nowej roli Igor Czmyr odpowiada za rozwój usług Doradztwa Technicznego dla klientów działów Wynajmu Powierzchni Biurowej oraz Doradztwa Budowlanego i Technicznego.

Igor Czmyr pracował jako projektant w firmach polskich i międzynarodowych: Sółtyk & Sołtyk Architekci, HOK International, RKD Architects, Ove Arup and Partners. Od 2007 roku działa w branży Project Management i Technical Consulting. Swoje doświadczenie zawodowe budował na projektach prowadzonych w Polsce, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii i Ukrainie. Jako Team Leader oraz Large Scale Projects Experts (LSPE) Igor był również zaangażowany w projekty finansowane z funduszy UE.

Igor Czmyr jest absolwentem Politechniki Lwowskiej oraz Politechniki Warszawskiej na kierunku Architektura. Posiada również dyplomy MBA i z Zarządzania współczesną firmą zdobyte podczas studiów na Oxford Brooks University. W chwili obecnej Igor realizuje studia podyplomowe na kierunku Stosunki Międzynarodowe i Dyplomacja. Igor biegle posługuje się językiem angielskim, rosyjskim, ukraińskim oraz hiszpańskim.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA