PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CBRE wzmacnia dział powierzchni magazynowych

  • Autor: propertynews.pl
  • 10 cze 2014 10:42

CBRE wzmacnia dział powierzchni magazynowych

Firma CBRE poinformowała o zatrudnieniu dwóch nowych pracowników oraz awansie w polskim dziale powierzchni magazynowych i przemysłowych.

REKLAMA

Kamilla Joszczuk została Property Negotiatorem w dziale powierzchni magazynowych i przemysłowych. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialna za wynajem powierzchni magazynowych klasy A i B w Warszawie i okolicy.

Kamilla Joszczuk posiada 11- letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Poprzednio prowadziła własną firmę obrotu nieruchomościami komercyjnymi. Wcześniej pracowała w firmach nieruchomościowych Multi Space Real Estate, Open Home i Maxon.

Jest absolwentką Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Warszawie. Ukończyła również podyplomowe studia w Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Maciej Zawada dołączył do zespołu powierzchni magazynowych i przemysłowych jako Junior Property Negotiator. Do jego obowiązków należeć będzie wynajem powierzchni magazynowych i przemysłowych w regionie Górnego Śląska, Małopolski i Podkarpacia oraz monitorowanie tego rynku.

Maciej Zawada jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Kierunek: Stosunki Międzynarodowe. Obecnie jest w trakcie studiów z Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej.

Zbigniew Smyczyński awansował na stanowisko Property Negotiator. Do jego obowiązków należy współpraca z najemcami i deweloperami, wynajem powierzchni przemysłowych i logistycznych w regionie Północno-Zachodniej Polski, monitorowanie rynku nieruchomości przemysłowych, jak również pozyskiwanie nowych klientów.

Zbigniew Smyczyński dołączył do CBRE w 2012 roku. Poprzednio pracował jako specjalista ds. marketingu i sprzedaży w firmie deweloperskiej RC Development. Zbigniew Smyczyński jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Zarządzania oraz studiów podyplomowych na kierunkach pośrednik w obrocie nieruchomościami oraz zarządca nieruchomości.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA