PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CBRE wzmacnia zespół

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 mar 2014 11:06

CBRE wzmacnia zespół

CBRE poinformowała o czterech nowych pracownikach oraz awansie w dziale obsługi klientów korporacyjnych.

REKLAMA

Agnieszka Jankowska awansowała na stanowisko Senior Portfolio Managera. Agnieszka Jankowska dołączyła do CBRE w 2010 roku. Do jej obowiązków należy prowadzenie negocjacji i renegocjacji umów najmu lokali komercyjnych oraz transakcji sprzedaży nieruchomości gruntowych i zabudowanych, a także zarządzanie portfelem nieruchomości klienta.

Agnieszka Jankowska, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, posiada 7 letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych, w tym ponad 3 letnie w dziale obsługi klientów korporacyjnych w firmie CBRE.

Beata Krzywańska została Market Unit Leaderem na region Europy Środkowo-Wschodniej. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialna za zarządzanie lokalnymi zespołami będącymi odpowiedzialnymi za portfel nieruchomości firmy Shell w regionie, jak również za budowanie doskonałych relacji z firmą Shell.

Beata Krzywańska jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości z ponad 12-letnim doświadczeniem zawodowym na rynku nieruchomości komercyjnych. Poprzednio pełniła funkcję Dyrektora działu zarządzania nieruchomościami w Grupie PZU, gdzie kierowała 100-osobowym zespołem zarządców i administratorów nieruchomości i zarządzała 1200 nieruchomościami Grupy.

Mirosław Hartowicz dołączył do CBRE jako Acqusition Broker. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialny za negocjowanie umów zakupów oraz dzierżawy nieruchomości pod stacje paliw dla firmy Shell. Będzie również zajmował się analizą i oceną przydatności nieruchomości oraz wsparciem procesu uzyskiwania decyzji administracyjnych.

Mirosław Hartowicz posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie ekspansji i rozwoju sieci. Poprzednio pracował w firmie Statoil Poland jako Real Estate Executive, gdzie był odpowiedzialny za rozwój firmy i pozyskiwanie nowych lokalizacji w obszarze województw dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego i małopolskiego. Wcześniej był zatrudniony w PKN Orlen jako Specjalista ds. pozyskiwania stacji paliw.

Mirosław Hartowicz jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego, Wydział Prawa i Administracji. Ukończył również Podyplomowe Studium Wyceny i Gospodarki Nieruchomościami Uniwersytetu Śląskiego oraz posiada licencję zarządcy nieruchomości.

  • 1
  • 2


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA