PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CBRE wzmacnia zespół

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 mar 2014 11:06

CBRE wzmacnia zespół

CBRE poinformowała o czterech nowych pracownikach oraz awansie w dziale obsługi klientów korporacyjnych.

REKLAMA

Agnieszka Jankowska awansowała na stanowisko Senior Portfolio Managera. Agnieszka Jankowska dołączyła do CBRE w 2010 roku. Do jej obowiązków należy prowadzenie negocjacji i renegocjacji umów najmu lokali komercyjnych oraz transakcji sprzedaży nieruchomości gruntowych i zabudowanych, a także zarządzanie portfelem nieruchomości klienta.

Agnieszka Jankowska, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, posiada 7 letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych, w tym ponad 3 letnie w dziale obsługi klientów korporacyjnych w firmie CBRE.

Beata Krzywańska została Market Unit Leaderem na region Europy Środkowo-Wschodniej. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialna za zarządzanie lokalnymi zespołami będącymi odpowiedzialnymi za portfel nieruchomości firmy Shell w regionie, jak również za budowanie doskonałych relacji z firmą Shell.

Beata Krzywańska jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości z ponad 12-letnim doświadczeniem zawodowym na rynku nieruchomości komercyjnych. Poprzednio pełniła funkcję Dyrektora działu zarządzania nieruchomościami w Grupie PZU, gdzie kierowała 100-osobowym zespołem zarządców i administratorów nieruchomości i zarządzała 1200 nieruchomościami Grupy.

Mirosław Hartowicz dołączył do CBRE jako Acqusition Broker. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialny za negocjowanie umów zakupów oraz dzierżawy nieruchomości pod stacje paliw dla firmy Shell. Będzie również zajmował się analizą i oceną przydatności nieruchomości oraz wsparciem procesu uzyskiwania decyzji administracyjnych.

Mirosław Hartowicz posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie ekspansji i rozwoju sieci. Poprzednio pracował w firmie Statoil Poland jako Real Estate Executive, gdzie był odpowiedzialny za rozwój firmy i pozyskiwanie nowych lokalizacji w obszarze województw dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego i małopolskiego. Wcześniej był zatrudniony w PKN Orlen jako Specjalista ds. pozyskiwania stacji paliw.

Mirosław Hartowicz jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego, Wydział Prawa i Administracji. Ukończył również Podyplomowe Studium Wyceny i Gospodarki Nieruchomościami Uniwersytetu Śląskiego oraz posiada licencję zarządcy nieruchomości.

  • 1
  • 2


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA