PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CBRE zatrudnia nowych pracowników

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 wrz 2012 15:21

Firma CBRE zatrudniła trzech nowych pracownikach w Warszawie.

REKLAMA

Edyta Ledzion dołączyła do zespołu konsultantów budowlanych jako młodszy kierownik projektów. Będzie zaangażowana w zarządzanie projektami oferowane przez CBRE na terenie całej Polski, w tym organizowanie przetargów i pomoc klientom przy wyborze oferentów usług dodatkowych, kontrolę kosztów i nadzór prac związanych z aranżacjami powierzchni, a także zdobywanie nowych klientów.

Ma ponad dziewięcioletnie doświadczenie w branży budowlanej. Karierę rozpoczęła w roku 2003 w firmie Bovis jako asystentka Biura Koordynacji Najemców. Przed dołączeniem do CBRE, pracowała w Mahler Property Services jako zastępca kierownika ds. administracyjnych, gdzie była odpowiedzialna za organizację i koordynację aranżacji powierzchni dla najemców budynku Warsaw Financial Centre.

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Warszawie. Mówi biegle po angielsku, a jej hobby to zoologia, flora i fauna lasów deszczowych oraz gotowanie.

Małgorzata Polanowska  została asystentką działu zarządzania projektami, gdzie będzie wspierała kierowników projektów w pracach związanych z zarządzaniem pracami i kosztami projektów budowlanych na terenie Polski.

Małgorzata Polanowska pracowała poprzednio w firmie doradczej Deloitte jako asystentka biura.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek - Filologia Angielska. Obecnie jest w trakcie studiów magisterskich w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska.

Mówi biegle po angielsku, a jej hobby to projektowanie stron internetowych, współczesna literatura i architektura.

Michał Wójcik został asystentem działu powierzchni handlowych, gdzie będzie wpierał zespół doradców przy negocjacjach warunków najmu powierzchni w centrach handlowych i outletowych na terenie całej Polski. Będzie również zajmował się monitorowaniem rynku powierzchni handlowych w Polsce. 

Zanim dołączył do CBRE, był stażystą w warszawskim oddziale firmy  London & Cambridge Properties, gdzie był zaangażowany w zaawansowane analizy i oceny działalności centrów handlowych, tworzenie strategii marketingowych  dla projektów handlowych oraz negocjowanie warunków najmu powierzchni komercyjnych.

Michał Wójcik jest w trakcie studiów magisterskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, na kierunku Finansów i Rachunkowości. Michał jest również absolwentem szkół: The London School of Economics and Political Science, Specjalizacja Zarządzanie Strategiczne oraz Institut d'Etudes Politiques de Paris - Sciences Po Paris, gdzie uzyskał dyplom z Finansów i Strategii.

Mówi biegle po angielsku, francusku i rosyjsku, a jego hobby to powieści kryminalne, psy i podróże.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA