PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CBRE zatrudnia nowych pracowników

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 sie 2013 11:05

CBRE zatrudnia nowych pracowników

Rafał Sękowski i Dariusz Szulc dołączyli do zespołu CBRE.

REKLAMA

Rafał Sękowski został młodszym negocjatorem w dziale powierzchni biurowych z siedzibą w Krakowie, gdzie będzie odpowiedzialny za negocjacje warunków najmu w imieniu właścicieli nieruchomości i najemców. Do jego obowiązków należeć będzie również monitorowanie rynku nieruchomości biurowych w Krakowie i Polsce południowej oraz zdobywanie nowych klientów.

Rafał Sękowski posiada ponad ośmioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Swoją karierę rozpoczął jako rzeczoznawca majątkowy w Chicago, gdzie współpracował z największymi instytucjami finansowymi w USA.

Rafał Sękowski studiował na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku Finanse i Bankowość oraz Gospodarowanie Nieruchomościami. Posiada licencję rzeczoznawcy majątkowego i jest członkiem National Association of Realtors, jednej z największych na świecie organizacji pośredników nieruchomości na świecie.

Dariusz Szulc dołączył do CBRE jako asystent działu doradztwa budowlanego. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialny za administrację działu, dostarczanie specjalistycznych informacji z zakresu instalacji budowlanych (ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji), przygotowywanie i aktualizację baz danych oraz wspieranie dyrektora działu i project managerów.

Zanim dołączył do CBRE, Dariusz Szulc pracował w KMW Engineering Sp. z o.o gdzie był odpowiedzialny za wykonanie dokumentacji powykonawczej dotyczącej wentylacji przemysłowej elektrowni atomowej w Olkiluoto, Finlandia.

Dariusz Szulc pracował również dla Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o. jako asystent wsparcia sprzedaży. Był zaangażowany w projekty dotyczące instalacji VRV oraz systemów wody lodowej. Pracując dla pracowni projektowej ART Studio Pan Szulc współpracował przy projektach dotyczących instalacji HVAC (ogrzewnictwa, wentylacji i klimatyzacji) dla budynków wielorodzinnych i biur.

Dariusz Szulc ukończył Politechnikę Warszawską, Wydział Inżynierii Środowiska o specjalizacji: Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo i Wentylacja.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA