PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Centralny dział sprzedaży sieci Qubus Hotel z nową kadrą kierowniczą

  • Autor: propertynews.pl
  • 23 maj 2014 12:55

Centralny dział sprzedaży sieci Qubus Hotel z nową kadrą kierowniczą

Od 7. kwietnia Sylwia Gilarska-Marczak objęła stanowisko dyrektora działu sprzedaży i marketingu sieci Qubus Hotel. To nie jedyna zmiana w centralnych strukturach sprzedaży sieci. Z dniem 7 kwietnia awansowała także Agnieszka Łacna, która została zastępcą dyrektora ds. sprzedaży.

REKLAMA

Sylwia Gilarska-Marczak związana jest z branżą hotelarską od 12. lat. Swoją karierę zawodową rozpoczęła we wrocławskim hotelu Holiday Inn (obecnie Scandic) w dziale konferencji i bankietów. Do Qubus Hotel dołączyła w 2004r. obejmując początkowo stanowisko specjalisty ds. marketingu, a w późniejszym czasie stanowisko kierownika działu marketingu w centrali sieci. W 2008 awansowała na zastępcę dyrektora ds. sprzedaży i marketingu. Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyła również liczne szkolenia i studia podyplomowe z zakresu coachingu i zarządzania w biznesie.

Agnieszka Łacna
z siecią Qubus Hotel związana jest od 8 lat. Absolwentka administracji publicznej na Uniwersytecie Wrocławskim, swoje doświadczenie w branży hotelarskiej zaczynała na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży internetowej w sieci Qubus Hotel. W 2009r. dzięki bardzo dobrym wynikom w pracy, awansowała na kierownika działu sprzedaży internetowej i centralnej rezerwacji, gdzie była odpowiedzialna m.in. za zarządzanie sprzedażą w kanale on-line, we wszystkich obiektach sieci.

Do głównych zadań obu Pań należeć będzie m.in. planowanie i wdrażanie strategii marketingowo-sprzedażowej, optymalizacja kanałów dystrybucji oferty w sieci Qubus Hotel oraz utrzymywanie stałych kontaktów z kontrahentami i partnerami biznesowymi. Zadania na tych stanowiskach obejmują także nadzór nad wdrażaniem i rozwojem nowych narzędzi sprzedażowo-marketingowych w całej sieci oraz ich weryfikację pod kątem efektywności.

Qubus Hotel zarządza obecnie 14. obiektami klasy biznes. Sieć funkcjonuje na polskim rynku od 17. lat. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA