PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Chris Ludeman globalnym prezesem działu rynków kapitałowych w CBRE

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 wrz 2013 08:24

Chris Ludeman globalnym prezesem działu rynków kapitałowych w CBRE

Chris Ludeman został globalnym prezesem działu rynków kapitałowych w CBRE. W swojej nowej roli, Chris Ludeman będzie odpowiedzialny za globalny rozwój i integrację wszystkich usług rynków kapitałowych w CBRE, w tym sprzedaży nieruchomości, organizacji finansowania inwestycji, doradztwo ds. inwestycji bankowych na całym świecie.

REKLAMA

W 2012 roku, CBRE było zaangażowane w transakcje kupna i sprzedaży nieruchomości na całym świecie o łącznej wartości 130 miliardów USD. Firma planuje dalszy rozwój tej linii biznesowej ze względu na rosnącą liczbę kapitału lokowanego w globalnym rynku nieruchomości.

- W obecnych warunkach na światowym rynku nieruchomości, inwestorzy coraz częściej poszukują partnera biznesowego, który zapewni im najwyższej klasy i skali doradztwo przy międzynarodowych strategiach inwestycyjnych - powiedział Mike Lafitte, globalny COO w CBRE.

- Chris Ludeman pomoże nam podjąć wyzwanie jakie stawia nam ten trend. Chris jest szanowanym i doświadczonym liderem, posiadającym wielką wiedzę na temat rynków kapitałowych oraz silne relacje z naszymi klientami i pracownikami na całym świecie. Jesteśmy przekonani, że pod przywództwem Chrisa, nasz dział rynków kapitałowych ma wielki potencjał globalnego rozwoju - dodał.

Chris Ludeman będzie współpracował ściśle z dyrektorami działów rynków kapitałowych w CBRE. Chris Ludeman pracuje w CBRE od 33 lat. Niedawno pełnił funkcję prezesa działu rynków kapitałowych na Amerykę Północną i Południową, gdzie pod jego przywództwem odnotowano znaczny wzrost tej linii biznesowej. Poprzednio kierował działem pośrednictwa w wynajmie nieruchomości w obu Amerykach w CBRE. W trakcie swojej długoletniej kariery, Chris Ludeman pełnił wiele stanowisk kierowniczych na rynkach lokalnych i regionalnych.

Chris Ludeman jest członkiem globalnego komitetu operacyjnego CBRE, zarządu wykonawczego oraz zarządu operacyjnego w obu Amerykach. Jest również laureatem J. Frank Mahoney Awards of Excellence in Management (nagród doskonałości w zarządzaniu) oraz nagród CBRE i James J. Didion Award for Executive Excellence. Chris jest absolwentem University of California, Santa Barbara.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA