PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Colliers awansuje pracowników działu zarządzania nieruchomościami

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 gru 2013 17:08

Colliers awansuje pracowników działu zarządzania nieruchomościami

Colliers International informuje o awansach w dziale Zarządzania Nieruchomościami. Stanowiska dyrektorskie obejmą: Joanna Chacińska oraz Agnieszka Krzekotowska.

REKLAMA

Joanna Chacińska została awansowana na stanowisko dyrektora finansowego w dziale Zarządzania Nieruchomościami i będzie odpowiedzialna za wszystkie aspekty zarządzania nieruchomościami od strony finansowej oraz raportowanie do klientów. Jej zadaniem jest m.in. wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w odpowiedzi na rosnące wymagania zarówno klientów jak i audytów procesów biznesowych. Joanna dołączyła do zespołu Colliers International w kwietniu 2008 jako Kontroler Finansowy. Wcześniej pracowała m.in. w Cushman & Wakefield oraz Rodamco.

Agnieszka Krzekotowska awansowała na stanowisko Associate Director w dziale Zarządzania Nieruchomościami. Agnieszka dołączyła do Colliers International w kwietniu 2009 roku. Jest odpowiedzialna za wszystkie aspekty zarządzania nieruchomościami komercyjnymi i dbanie o wysoki poziom usług świadczonych klientom Colliers. Jej zadaniem jest m.in. maksymalizowanie wartości nieruchomości oraz nadzór nad przestrzeganiem ustalonych procedur i standardów, jak również koordynowanie innych linii biznesowych, które świadczą usługi kluczowym klientom Colliers. Agnieszka bierze również udział w procesie pozyskiwania nowych klientów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA