PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Colliers International awansuje i zatrudnia nowych pracowników

  • Autor: propertynews.pl
  • 03 lip 2015 12:35

Colliers International wzmacnia Dział Powierzchni Handlowych. Do zespołu zarządzanego przez Martę Machus-Burek dołączyli: Michał Malicki oraz Karolina Nitowska. Na stanowiska starszych specjalistów awansowały: Marta Cegielnik-Michalska oraz Iwona Wieczorek.

REKLAMA

Michał Malicki dołączył do Colliers International, obejmując stanowisko dyrektora (Associate Director) w Dziale Powierzchni Handlowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w komercjalizacji i rekomercjalizacji obiektów handlowych, negocjowaniu umów najmu, przygotowywaniu strategii rozwoju centrów handlowych. Wcześniej związany m.in. z DTZ oraz Atrium, gdzie nadzorował proces wynajmu powierzchni handlowych. Michał ukończył studia MBA na Polish Open Uniwersity.   

Karolina Nitowska dołączyła do Colliers International na stanowisko starszego specjalisty (Senior Associate) w Dziale Powierzchni Handlowych. Jest odpowiedzialna za komercjalizację powierzchni handlowej w imieniu właścicieli nieruchomości, odpowiada również za rozwój sieci po stronie najemcy. Przed podjęciem zatrudnienia w Colliers pracowała w firmie Aspenn, gdzie pełniła obowiązki negocjatora ds. wynajmu. Karolina jest absolwentką Politechniki Warszawskiej na kierunku gospodarka przestrzenna oraz Warszawskiej Szkoły Zarządzania na kierunku wycena nieruchomości.

Marta Cegielnik-Michalska awansowała na stanowisko starszego specjalisty (Senior Associate) w Dziale Powierzchni Handlowych. Z Colliers International związana od 2010 roku. Współpracuje z renomowanymi deweloperami i funduszami takimi, jak: Adgar, Credit Suisse, Heitman, TK Development. Aktualnie Marta jest odpowiedzialna za komercjalizację i rekomercjalizację obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad 72 000 mkw.: Adgar Fit w Warszawie, park handlowy Zielony Targówek w Warszawie, centrum handlowe Nowy Rynek w Jeleniej Górze oraz Galeria Tarnovia w Tarnowie.

Iwona Wieczorek awansowała na stanowisko starszego specjalisty (Senior Associate) w Dziale Powierzchni Handlowych. Pracę w Colliers International rozpoczęła w 2012 roku. Iwona odpowiada za komercjalizację centrów handlowych, parków handlowych oraz za prowadzenie negocjacji umów najmu. Iwona ukończyła zarządzanie nieruchomościami i inwestycjami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA