PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Colliers International awansuje i zatrudnia nowych pracowników

  • Autor: propertynews.pl
  • 03 lip 2015 12:35

Colliers International wzmacnia Dział Powierzchni Handlowych. Do zespołu zarządzanego przez Martę Machus-Burek dołączyli: Michał Malicki oraz Karolina Nitowska. Na stanowiska starszych specjalistów awansowały: Marta Cegielnik-Michalska oraz Iwona Wieczorek.

REKLAMA

Michał Malicki dołączył do Colliers International, obejmując stanowisko dyrektora (Associate Director) w Dziale Powierzchni Handlowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w komercjalizacji i rekomercjalizacji obiektów handlowych, negocjowaniu umów najmu, przygotowywaniu strategii rozwoju centrów handlowych. Wcześniej związany m.in. z DTZ oraz Atrium, gdzie nadzorował proces wynajmu powierzchni handlowych. Michał ukończył studia MBA na Polish Open Uniwersity.   

Karolina Nitowska dołączyła do Colliers International na stanowisko starszego specjalisty (Senior Associate) w Dziale Powierzchni Handlowych. Jest odpowiedzialna za komercjalizację powierzchni handlowej w imieniu właścicieli nieruchomości, odpowiada również za rozwój sieci po stronie najemcy. Przed podjęciem zatrudnienia w Colliers pracowała w firmie Aspenn, gdzie pełniła obowiązki negocjatora ds. wynajmu. Karolina jest absolwentką Politechniki Warszawskiej na kierunku gospodarka przestrzenna oraz Warszawskiej Szkoły Zarządzania na kierunku wycena nieruchomości.

Marta Cegielnik-Michalska awansowała na stanowisko starszego specjalisty (Senior Associate) w Dziale Powierzchni Handlowych. Z Colliers International związana od 2010 roku. Współpracuje z renomowanymi deweloperami i funduszami takimi, jak: Adgar, Credit Suisse, Heitman, TK Development. Aktualnie Marta jest odpowiedzialna za komercjalizację i rekomercjalizację obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad 72 000 mkw.: Adgar Fit w Warszawie, park handlowy Zielony Targówek w Warszawie, centrum handlowe Nowy Rynek w Jeleniej Górze oraz Galeria Tarnovia w Tarnowie.

Iwona Wieczorek awansowała na stanowisko starszego specjalisty (Senior Associate) w Dziale Powierzchni Handlowych. Pracę w Colliers International rozpoczęła w 2012 roku. Iwona odpowiada za komercjalizację centrów handlowych, parków handlowych oraz za prowadzenie negocjacji umów najmu. Iwona ukończyła zarządzanie nieruchomościami i inwestycjami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA