PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Colliers International awansuje swoich pracowników

  • Autor: propertynews.pl
  • 25 lip 2014 11:25

Colliers International awansuje swoich pracowników

Colliers International poinformował o awansach: w Dziale Powierzchni Biurowych, Dziale Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych, Dziale Zarządzania Projektami Budowlanymi oraz Dziale Wycen i Doradztwa.

REKLAMA

Dawid Wątorski awansował na stanowisko starszy specjalista (senior associate) w Dziale Powierzchni Biurowych | Reprezentacja Właściciela. Do zespołu Colliers dołączył w 2012 roku. Jst odpowiedzialny za współpracę z właścicielami obiektów biurowych, negocjacje umów najmu oraz inne zadania związane z procesem komercjalizacji powierzchni biurowych. Doradzał m.in. Yareal, Mosaic Property, UBS, Unibail-Rodamco, Castle Carbery Properties. W ubiegłym roku uczestniczył w negocjacjach umów najmu na warszawskim rynku biurowym o łącznej powierzchni ponad 10 000 mkw. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim.

Jakub Parys
objął stanowisko specjalisty (associate) w Dziale Powierzchni Biurowych | Reprezentacji Właściciela. Pracę w Colliers International rozpoczął w 2012 roku. Do jego głównych obowiązków należy aktywne poszukiwanie najemców powierzchni biurowych i usługowych oraz koordynowanie procesu najmu powierzchni biurowych. Jakub współpracował m.in. z UBM, CA Immo, Mosaic Property. Jest absolwentem SGH na kierunku finanse i rachunkowość oraz studiów podyplomowych z wyceny nieruchomości na Politechnice Świętokrzyskiej.

Łukasz Pańczyk awansował na stanowisko specjalisty (associate) w Dziale Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie powierzchni magazynowych, terenów inwestycyjnych, przygotowywanie analiz finansowych. Łukasz jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, gdzie ukończył studia z zakresu Geodezji i Kartografii oraz Wyceny Nieruchomości.

Karol Oksztulski awansował na stanowisko specjalisty (associate) w Dziale Zarządzania Projektami Budowlanymi. Jest odpowiedzialny za kierowanie pracami budowlanymi oraz współpracę z klientem w trakcie realizacji projektu. Karol posiada czteroletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. W przeszłości pracował m.in. dla AEW Central Europe przy projektach takich, jak Dom Mody Klif, CH Wola Park, Atrium Tower oraz Centrum Handlowe Klif w Gdyni. Karol posiada tytuł inżyniera budownictwa oraz certyfikat LEED Green Associate. Jest absolwentem SGH na kierunku finanse i rachunkowość, a także studiów podyplomowych Real Estate Professional w Solvay Brussels School w Warszawie.

Dariusz Karaszewski awansował na stanowisko specjalisty (associate) w Dziale Wycen i Doradztwa. Do firmy dołączył w 2011 roku. Dariusz jest odpowiedzialny za przygotowanie wycen nieruchomości komercyjnych, analiz rynkowych oraz bezpośrednią współpracę z klientami. Ukończył zarządzanie inwestycjami i nieruchomościami oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku wycena nieruchomości.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA