PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Colliers International powiększył grono swoich partnerów

  • Autor: propertynews.pl
  • 17 lip 2014 15:15

Colliers International powiększył grono swoich partnerów

Do grupy dołączył Piotr Mirowski, zajmujący stanowisko dyrektora w Dziale Usług Inwestycyjnych Colliers International w Polsce.

REKLAMA

Piotr Mirowski rozpoczął pracę w Colliers International w roku 2006 na stanowisku analityka w dziale Usług Inwestycyjnych. Wcześniej doświadczenie zdobywał w dziale audytu firmy Deloitte. Piotr ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie na kierunku finanse i bankowość ze specjalizacją w nieruchomościach.

Piotr Mirowski będzie dwunastym partnerem w strukturach Colliers w Polsce. Pozostali partnerzy to: Monika Rajska-Wolińska, Sylwia Pędzińska, Hadley Dean, John Banka, Maciej Chmielewski, Tomasz Kasperowicz, Ewa Czarnecka, Paweł Skałba, Robert Karniewski, Neil Gregory-Eaves oraz Peter Love.
- Każdy nowy partner w Colliers jest powoływany za zgodą pozostałych partnerów. W przypadku Piotra decyzja była jednogłośna. Chcieliśmy w ten sposób docenić zaangażowanie Piotra, jego lojalność i profesjonalizm. Nominacja jest też odpowiedzią na bardzo pozytywne opinie na temat współpracy w Piotrem napływające od naszych klientów. Dział Usług Inwestycyjnych Colliers jest jednym z najsilniejszych w Polsce. Ta pozycja jest wynikiem ciężkiej pracy i doświadczenia osób takich, jak Piotr - mówi Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający w Colliers International.

Zakres obowiązków Piotra Mirowskiego, poza bieżącym zarządzaniem Działem Usług Inwestycyjnych, obejmuje przygotowanie i wdrożenie procesu sprzedaży/nabycia nieruchomości, prowadzenie komercyjnego due diligence nieruchomości, doradztwo przy negocjacjach umów sprzedaży/nabycia nieruchomości oraz koordynację transakcji. Współpracuje bezpośrednio z Neilem Gregory-Eaves, szefem Działu Usług Inwestycyjnych na region Europy Wschodniej.

Piotr Mirowski był zaangażowany w szereg transakcji inwestycyjnych na terenie całego kraju, w tym: Warsaw Financial Center, Lipowy Office Park, Green Corner, Atrium 1, Wola Park, Atrium City, Green Day, Trinity Park III, Harmony Office Center, Marynarska Point I i II, Stratos Office Center, Dom Handlowy Renoma, H&M Poznan Logistics Facility oraz Grunwaldzki Center. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA