PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Colliers rozwija nowatorski dział

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 kwi 2016 17:41

Colliers rozwija nowatorski dział JanJaap Boogaard

Globalna firma doradcza działająca w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych, Colliers International, ogłosiła nominację JanJaapa Boogaarda na szefa działu EMEA Workplace Solutions.

REKLAMA

JanJaap Boogaard, stacjonujący w Rotterdamie, posiada duże doświadczenie w zakresie tworzenia koncepcji środowiska pracy we wszystkich aspektach jak np. zrównoważony rozwój, zarządzanie budynkiem, czy infrastruktura miejska. Poprzednio JanJaap zajmował stanowisko kierownicze w Atos Consulting, gdzie opracowywał innowacyjne koncepcje przestrzeni pracy dla wielu klientów, głównie z sektora publicznego. W 2012 r. dołączył do Grupy AOS, przejętej w 2015 r. przez Colliers International, gdzie doradzał w zakresie strategii środowiska pracy takim klientom, jak m.in.: IBM, Deloitte, ING.

— Trend wykorzystania nieruchomości w taki sposób, aby zwiększała ona efektywność pracowników zyskuje na popularności, dlatego Colliers angażuje się w tworzenie coraz to nowych rozwiązań dotyczących tworzenia przestrzeni pracy dla naszych klientów — powiedział Chris McLernon, prezes Colliers International na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

— JanJaap wnosi bogate doświadczenie w zakresie planowania przestrzeni oraz strategicznego podejścia do nieruchomości. Jego wiedza w połączeniu z innowacyjnym myśleniem stanowi doskonałą bazę do poprowadzenia działań na terenie całej Europy i wsparcia naszych klientów w osiąganiu celów biznesowych - dodał.

Zespół EMEA Workplace Solutions specjalizuje się w doradztwie z zakresu tworzenia przestrzeni pracy wspierającej cele biznesowe firmy, zwiększającej zaangażowanie, poprawiającej zdrowie i samopoczucie pracowników oraz przyczyniającej się bezpośrednio do wzrostu efektywności działań. Zespół dostarcza zintegrowane rozwiązania: od koncepcji, poprzez projekt, do zarządzania zmianą.

Komentując rozszerzenie swoich obowiązków na region EMEA, JanJaap dodał — Jestem podekscytowany możliwością pracy z klientami reprezentującymi różnorodne gałęzie przemysłu w całym regionie. Będziemy pracować nad optymalizacją środowiska pracy i dostosowaniem go do potrzeb pracowników - powiedział.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA