PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Colliers z nowym menedżerem biura regionalnego na rynek wrocławski

  • Autor: Propertynews.pl
  • 28 lip 2014 09:47

Colliers z nowym menedżerem biura regionalnego na rynek wrocławski

Firma doradcza Colliers International informuje o powołaniu Kamila Pakosza na stanowisko menedżera biura regionalnego na rynek wrocławski. Na tym stanowisku zastąpił Darię Dudek, która nie pracuje już w Colliers.

REKLAMA

Nowy menedżer będzie odpowiedzialny za współpracę z obecnymi i potencjalnymi klientami rynku biurowego we Wrocławiu i okolicach. Jednocześnie będzie wspierał w procesach transakcyjnych pozostałe działy Colliers.

Przed dołączeniem do Colliers Kamil Pakosz pracował dla Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej S.A., gdzie był odpowiedzialny za doradztwo w zakresie planowania i realizacji inwestycji zagranicznych we Wrocławiu i okolicach. Dodatkowo koordynował program wspierania polskich przedsiębiorstw za granicą oraz aktywnie współpracował z wrocławskimi mediami, Urzędem Miasta Wrocławia oraz lokalnymi uczelniami wyższymi. Kamil jest absolwentem filologii niemieckiej na Uniwersytecie Wrocławskim.

- Ogromnie się cieszę, że osoba z tak dobrą znajomością rynku wrocławskiego dołączy do naszego zespołu. Wrocław jest miastem z bardzo dużym potencjałem i sądzę, że ulokowane tam biuro Colliers wkrótce może stać się jednym z najbardziej znaczących biur regionalnych. Doświadczenie Kamila w pracy z zagranicznymi inwestorami rozpoczynającymi swoją działalność w Polsce oraz znajomość procedur związanych z tym procesem jest doskonałym wsparciem dla kompleksowej obsługi naszych klientów - komentuje Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International w Polsce.

- Wrocław to jedno z największych i najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce. Z roku na rok przyciąga coraz liczniejszą rzeszę inwestorów. Szczególnie szybko rozwija się tutaj rynek usług biznesowych oraz centrów badawczo-rozwojowych, w których pracuje już ponad dwadzieścia tysięcy specjalistów. Znane firmy takie, jak Credit Suisse, HP, IBM czy Google korzystają tu z wysoko wykwalifikowanej kadry, dobrze rozwiniętej infrastruktury miejskiej, nowoczesnych powierzchni biurowych oraz pro-biznesowej polityki lokalnych władz. Wrocław oferuje obecnie pół miliona metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni biurowej, a nowe projekty są w fazie realizacji. Obecność Colliers we Wrocławiu to odpowiedź na potrzeby inwestorów, którzy coraz częściej interesują się rynkami regionalnymi, zapewniającymi wysokie stopy zwrotu z inwestycji - mówi Kamil Pakosz, menedżer Colliers International we Wrocławiu.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA