PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Cushman & Wakefield wzmacnia dział zarządzania nieruchomościami

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 cze 2013 14:29

Cushman & Wakefield wzmacnia dział zarządzania nieruchomościami

Do działu zarządzania nieruchomościami firmy doradczej Cushman & Wakefield dołączyła Justyna Williams, która została menadżerem dedykowanym nieruchomościom handlowym. Karolina Kucharczyk z tego samego departamentu awansowała na stanowisko regionalnego zarządcy nieruchomości odpowiedzialnego za nieruchomości biurowe w Łodzi.

REKLAMA

Justyna Williams obejmie funkcję kierownika ds. rozwoju centrów handlowych (Retail Asset Manager) w dziale zarządzania nieruchomościami firmy Cushman & Wakefield. Będzie odpowiadać za rozwój biznesu w zakresie zarządzania centrami handlowymi, umocnienie pozycji działu w obszarze projektów handlowych oraz za współpracę z działem najmu powierzchni handlowych w celu oferowania rozszerzonego pakietu usług dla inwestorów i deweloperów.

Przez ostatnie 10 lat Justyna była związana z firmą Tesco Polska, gdzie zajmowała stanowiska m.in. kierownika ds. rozwoju nieruchomości i kierownika zespołu zarządzania nieruchomościami. Justyna ukończyła Szkołę Główną Handlową na kierunku zarządzanie i marketing oraz wydział Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Biegle włada językiem angielskim i niemieckim.

Karolina Kucharczyk, zajmująca dotychczas stanowisko zarządcy nieruchomości w Cushman & Wakefield, awansowała na regionalnego zarządcę nieruchomości. W Cushman & Wakefield odpowiada za dwa nowoczesne kompleksy biurowe zlokalizowane w Łodzi - Sterlinga Business Center firmy Hines oraz Green Horizon firmy Skanska. Przed dołączeniem do Cushman & Wakefield w 2010 r. pracowała m.in. w firmie King Sturge.

Karolina ukończyła trzy łódzkie uczelnie wyższe: Uniwersytet Łódzki na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym, kierunek rynek nieruchomości: zarządzanie nieruchomościami, Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną na Wydziale Informatyki i Zarządzania, kierunek zarządzanie i marketing oraz Uniwersytet Medyczny na Wydziale Nauk o Zdrowiu, kierunek zdrowie publiczne i specjalizacją z zarządzania placówkami służby zdrowia.

- Zmiany w dziale Zarządzania Nieruchomościami wynikają ze strategii rozwoju firmy i poszerzania naszej oferty w regionach i w sektorze nieruchomości handlowych - mówi Aneta Rogowicz-Gała, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w Cushman & Wakefield.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA