PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Cushman & Wakefield wzmacnia dział zarządzania nieruchomościami

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 cze 2013 14:29

Cushman & Wakefield wzmacnia dział zarządzania nieruchomościami

Do działu zarządzania nieruchomościami firmy doradczej Cushman & Wakefield dołączyła Justyna Williams, która została menadżerem dedykowanym nieruchomościom handlowym. Karolina Kucharczyk z tego samego departamentu awansowała na stanowisko regionalnego zarządcy nieruchomości odpowiedzialnego za nieruchomości biurowe w Łodzi.

REKLAMA

Justyna Williams obejmie funkcję kierownika ds. rozwoju centrów handlowych (Retail Asset Manager) w dziale zarządzania nieruchomościami firmy Cushman & Wakefield. Będzie odpowiadać za rozwój biznesu w zakresie zarządzania centrami handlowymi, umocnienie pozycji działu w obszarze projektów handlowych oraz za współpracę z działem najmu powierzchni handlowych w celu oferowania rozszerzonego pakietu usług dla inwestorów i deweloperów.

Przez ostatnie 10 lat Justyna była związana z firmą Tesco Polska, gdzie zajmowała stanowiska m.in. kierownika ds. rozwoju nieruchomości i kierownika zespołu zarządzania nieruchomościami. Justyna ukończyła Szkołę Główną Handlową na kierunku zarządzanie i marketing oraz wydział Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Biegle włada językiem angielskim i niemieckim.

Karolina Kucharczyk, zajmująca dotychczas stanowisko zarządcy nieruchomości w Cushman & Wakefield, awansowała na regionalnego zarządcę nieruchomości. W Cushman & Wakefield odpowiada za dwa nowoczesne kompleksy biurowe zlokalizowane w Łodzi - Sterlinga Business Center firmy Hines oraz Green Horizon firmy Skanska. Przed dołączeniem do Cushman & Wakefield w 2010 r. pracowała m.in. w firmie King Sturge.

Karolina ukończyła trzy łódzkie uczelnie wyższe: Uniwersytet Łódzki na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym, kierunek rynek nieruchomości: zarządzanie nieruchomościami, Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną na Wydziale Informatyki i Zarządzania, kierunek zarządzanie i marketing oraz Uniwersytet Medyczny na Wydziale Nauk o Zdrowiu, kierunek zdrowie publiczne i specjalizacją z zarządzania placówkami służby zdrowia.

- Zmiany w dziale Zarządzania Nieruchomościami wynikają ze strategii rozwoju firmy i poszerzania naszej oferty w regionach i w sektorze nieruchomości handlowych - mówi Aneta Rogowicz-Gała, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w Cushman & Wakefield.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA