PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Cushman & Wakefield wzmacnia Dział Zarządzania Nieruchomościami Handlowymi

  • Autor: propertynews.pl
  • 02 mar 2015 10:05

Cushman &  Wakefield wzmacnia Dział Zarządzania Nieruchomościami Handlowymi

Do działu zarządzania nieruchomościami polskiego oddziału międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield dołączył Michał Trzaskowski, który obejmie stanowisko portfolio menadżera nieruchomości handlowych.

REKLAMA

Michał Trzaskowski będzie odpowiedzialny za nadzór portfela nieruchomości firmy elbfonds Development. W portfelu nieruchomości elbfonds Development zarządzanych przez C&W znajduje się obecnie siedem obiektów handlowych w Lubinie, Poznaniu, Piekarach Śląskich, Piasecznie, Ciechanowie, Szczecinie i Kutnie. Łączna powierzchnia najmu wynosi 67 tys. mkw.

Michał Trzaskowski ma ponad 11-letnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, które zdobywał m.in. w firmach CBRE, Jones Lang LaSalle, King Sturge i redNet Management. Ostatnio pracował jako Senior Property Manager w CBRE. Posiada licencję zarządcy nieruchomości. Jego atutem jest doświadczenie w reprezentacji klientów przed organami sądowymi, skarbowymi i samorządami terytorialnymi.

- Zatrudnienie Michała jest zgodne ze strategią dynamicznego rozwoju naszego działu zarządzania nieruchomościami. Wraz z powiększaniem się portfela zarządzanych nieruchomości o kolejne prestiżowe projekty, do naszej kadry dołączają kolejni doświadczeni pracownicy. W ciągu ostatniego roku dział zarządzania nieruchomościami podwoił liczbę zatrudnionych osób, co było związane z 20 proc. wzrostem ilości zarządzanej powierzchni. Michał jest ekspertem w zarządzaniu nieruchomościami handlowymi. Jestem przekonana, że pozwoli nam to na dalsze podnoszenie jakości świadczonych usług - powiedziała Dorota Skowrońska, dyrektor ds. personalnych w Cushman & Wakefield.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA