PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Cushman & Wakefield z nowym dyrektorem działu badań

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 28 lis 2017 11:57

Cushman & Wakefield z nowym dyrektorem działu badań Denis Sokolov, fot. mat. prasowe

Nowym dyrektorem działu badań na region Europy Środkowo-Wschodniej w moskiewskim biurze międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield został Denis Sokolov.

REKLAMA

Denis Sokolov ma ponad 13-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Jego głównym zadaniem będzie zacieśnienie i usprawnienie współpracy w ramach firmy w Europie Środkowo-Wschodniej oraz sporządzanie specjalistycznych raportów przedstawiających najnowsze informacje i trendy na rynku nieruchomości w oparciu o dane pozyskiwane z poszczególnych krajów i działów usług. Denis, który często wypowiada się w mediach biznesowych, będzie także oficjalnie reprezentował na zewnątrz dział badań firmy Cushman & Wakefield.

- Moim celem jest nawiązanie bliższej współpracy z naszymi zespołami w regionie, dzięki której będziemy opracowywać raporty dotyczące rynku nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej. Chcemy możliwie jak najszybciej dostarczać naszym klientom i działom usług biznesowych najnowsze informacje oraz wszystkie najważniejsze dane dotyczące nieruchomości i trendów rynkowych - mówi Denis Sokolov, dyrektor działu badań na region Europy Środkowo-Wschodniej w firmie Cushman & Wakefield.

Przed dołączeniem do zespołu Cushman & Wakefield w 2004 roku Denis pracował w znanych międzynarodowych firmach z sektora prywatnego i państwowego. Doradzał między innymi władzom Moskwy, a także bankom rosyjskim i zagranicznym takim jak Alfa Bank i Goldman Sachs. Odpowiadał za realizację badań na zamówienie międzynarodowych firm w Rosji i krajach Wspólnoty Niepodległych Państw. Denis przeprowadzał również badania międzynarodowe rynków wschodzących, takich jak Meksyk, Nigeria, Brazylia i Iran. Przed rozpoczęciem kariery zawodowej ukończył studia na Moskiewskim Państwowym Uniwersytecie Agro-Inżynieryjnym oraz Kansas State University.

Denis jest także wykładowcą w Thunderbird Business School, Instytucie Strelka oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym. Jego felietony regularnie pojawiają się w największych rosyjskich i międzynarodowych mediach biznesowych i specjalistycznych, w tym na łamach Wiedemosti, RBC i Forbes Russia. Jest członkiem honorowym Royal Institution of Chartered Surveyors (FRICS).

  • 1
  • 2

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA