PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Cyfrowy awans w Deloitte

  • Autor: Propertynews.pl
  • 31 maj 2017 07:49

Cyfrowy awans w Deloitte Fot. Fotolia

Z początkiem czerwca Olgierd Cygan obejmie stanowisko lidera Deloitte Digital w Polsce i Europie Środkowej. Stefan Nowak, który dotychczas sprawował stanowisko dyrektora w Deloitte Digital, zostanie wiceliderem.

REKLAMA

– Olgierd Cygan i Stefan Nowak stanowią bardzo silny duet, a ich dotychczasowe osiągnięcia przełożyły się na szereg biznesowych sukcesów na poziomie całego regionu. Usługi świadczone przez Deloitte Digital mają ogromny potencjał na wielu rynkach – mówi Andrzej Lachowski, partner zarządzający działem Konsultingu z Deloitte.

Deloitte Digital to globalna marka interaktywno-konsultingowa należąca do Grupy Deloitte. Oferuje kompleksowe wsparcie łączące doradztwo strategiczne, usługi kreatywno-marketingowe oraz wdrożenia zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

– Digital – cyfryzacja i narzędzia ją wykorzystujące - to coś, co zdecydowanie zmieniło zachowania konsumentów, wzmocniło ich potrzeby, a przez to stało się akceleratorem zmian nie tylko firm ale i całych rynków. Cyfryzacja daje organizacjom wielkie możliwości, ale równocześnie stawia jeszcze większe wyzwania. Firmy potrzebują przewodnika, który pomoże im działać w nowym otoczeniu. Żeby to osiągnąć trzeba odpowiedniej porcji strategii i kreatywności, wspartej technologią. Taki jest Deloitte Digital - nowy model firmy i usług powstały, aby lepiej odpowiedzieć na aktualne i przyszłe oczekiwania naszych klientów – mówi Olgierd Cygan.

Deloitte Digital współtworzą zespoły: Digital Strategy & Transformation, Marketing Strategy and Consumer Research, Experience Strategy & Design (dawny uselab), Corporate Communications, Analytics & Information Management, Innovations, Cyber Security, Technology Strategy & Architecture, Salesforce, Adobe, Hybris, Marketing Automation, Creative Agency, Digital Content Factory, Robotics. W Europie Środkowej Deloitte Digital działa od października 2015 roku.

– Uważnie analizujemy potrzeby rynku i inwestujemy w takie kompetencje, które w synergii z już istniejącymi mogą wykreować największą - często unikalną wartość dla naszych klientów. Będziemy kontynuować rozwój nie tylko w Polsce,  ale też w regionie Europy Środkowej – mamy bardzo silny zespół w Pradze, dynamicznie rozwijają się zespoły w Bukareszcie, Budapeszcie, czy krajach adriatyckich – dodaje Stefan Nowak.    

  • 1
  • 2

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA