PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Czas na Łódź

  • Autor: Propertynews.pl
  • 23 mar 2017 12:06

Czas na Łódź Aleksandra Suszczewicz

Do zespołu Advisory & Transaction Services na stanowisko Property Negotiator dołączyła Aleksandra Suszczewicz, która wraz z Anną Trębicką, odpowiedzialna będzie za doradztwo najemcom i deweloperom w sektorze biurowym w Łodzi.

REKLAMA

Aleksandra jest specjalistką w zakresie pozyskiwania i obsługi inwestorów z branży nowoczesnych usług dla biznesu, przemysłu i logistyki, jak również deweloperów. Od 2005 roku wspólnie z McKinsey & Company tworzyła Zespół Obsługi Inwestora, którym następnie zarządzała. Od 2013 roku dołączyła do zespołu Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i zajmowała się koordynacją prowadzonych działań. W CBRE Aleksandra odpowiedzialna będzie za doradztwo transakcyjne najemcom, proces komercjalizacji inwestycji biurowych oraz rozwój biznesowy łódzkiego oddziału firmy. Jest absolwentką wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Łódzkim.

- Od kilku lat pracujemy z firmami i inwestorami obecnymi na rynku łódzkim. Miasta regionalne napotykają wiele wyzwań w kontekście rozwoju sektora biurowego, w przypadku Łodzi takim wyzwaniem jest bliskość stolicy oraz wciąż niska dostępność powierzchni biurowych. Biorąc pod uwagę prowadzone inwestycje, aktywność najemców oraz rozkwit sektora outsourcingowego, spodziewamy się rozwoju tego rynku w Łodzi. Dołączenie Aleksandry do zespołu obsługi najemców i inwestorów jest dla nas kluczowe w kontekście dostarczania klientom korzyści i wsparcia na najwyższym poziomie. Jej doświadczenie cechuje kompleksowe podejście do potrzeb biznesowych naszych partnerów oraz doskonała znajomość rynku - powiedziała Anna Trębicka, Senior Property Negotiator, Advisory & Transaction Services | Office, CBRE.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA