PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Członek zarządu NFI EM&F rezygnuje

  • Autor: propertynews.pl
  • 01 cze 2013 16:41

31 maja 2013 roku Fabian Kampa złożył rezygnację z funkcji członka zarządu NFI EM&F.

REKLAMA

Fabian Kampa od października 2010 r. pełnił funkcję członka zarządu NFI EM&F oraz dyrektora ds. rozwoju i ekspansji. W sierpniu 2010 r. udzielał porad dyrektorowi ds. nieruchomości NFI EM&F.

W latach 2000-2008 pracował w H&M Hennes & Mauritz, gdzie nadzorował rozwój marki, początkowo na rynku niemieckim, a następnie na rynkach wschodnich. W latach 2000-2002 był zatrudniony w niemieckim oddziale H&M. Jako kierownik projektów koordynował pracę związaną z otwieraniem nowych sklepów. Był odpowiedzialny za planowanie, budżety i negocjowanie umów z generalnymi wykonawcami. W latach 2002-2008 pracował w Polsce, najpierw jako dyrektor działu budowlanego, zaś od 2004 jako dyrektor ds. ekspansji.

Grupa Empik Media & Fashion jest dystrybutorem produktów z kategorii: media, rozrywka, odzież, obuwie, zabawki i akcesoria dla dzieci oraz kursy językowe i kosmetyki. Grupę tworzą spółki o profilu operacyjno-handlowym oraz NFI Empik Media & Fashion S.A. jako spółka holdingowa.

Od 1997 roku Grupa EM&F jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA