PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Członkowie zarządu Vantage Development pozostają na stanowiskach

  • Autor: gpwinfostrefa.pl
  • 22 kwi 2013 16:54

Członkowie zarządu Vantage Development pozostają na stanowiskach

Rada Nadzorcza spółki Vantage Development na posiedzeniu w dniu 17 kwietnia 2013 roku powołała dotychczasowych członków zarządu firmy. Swoje stanowiska zachowali: Edward Laufer, prezes zarządu; Roman M. Meysner oraz Dariusz Pawlukowicz jako członkowie zarządu.

REKLAMA

Edward Laufer jest absolwentem Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Ukończył także studia podyplomowe z zarządzania wartością firmy w SGH w Warszawie oraz na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, na kierunku finanse i bankowość. Od 1 lipca 2007 r. pełni funkcję prezesa zarządu Vantage Development SA. Od 1999 roku związany z Grupą Impel, zajmował kolejno stanowiska: Dyrektora Biura Zarządu, Dyrektora Nadzoru Właścicielskiego, Dyrektora Ekonomicznego, Dyrektora Ekonomiczno-Administracyjnego oraz od 2000 roku do 2007 roku pełnił funkcję Członka Zarządu. Ostatnio był wiceprezesem zarządu Impel, gdzie nadzorował strategię finansową Grupy.

Roman M. Meysner jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Architektury i Urbanistyki. Studiował również w ramach stypendium ufundowanego przez Komisję Europejską na Uniwersytecie Kingston w Londynie. Od 1993 roku związany z rynkiem budowlanym i nieruchomości, z czego od 1999 roku na stanowiskach zarządczych. Tworzył i zarządzał polskimi oddziałami Kampsax International A/S, a później EC Harris. Pracował także dla grupy deweloperskiej Neinver Polska S.A. jako dyrektor techniczny. Doradzał i zarządzał projektami dla wielu banków, inwestorów i organizacji deweloperskich. Od lipca 2007 r. dyrektor operacyjny Vantage Development SA odpowiedzialny za realizację projektów. Od 31 października 2007 Członek Zarządu Vantage Development S.A.

Dariusz Pawlukowicz jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Ekonomista, biegły rewident. Doświadczenie w zakresie pozyskiwania finansowania oraz rachunkowości i podatków zdobył podczas pracy w firmie audytorskiej oraz na stanowisku Głównego Księgowego w spółkach Grupy Impel. Od 2009 r. Dyrektor Ekonomiczno-Administracyjny, a od 25 maja 2011 roku Członek Zarządu Vantage Development S.A.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA