PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dariusz Futoma nowym szefem Horwath HTL w Polsce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 mar 2015 12:29

Dariusz Futoma nowym szefem Horwath HTL w Polsce

Dariusz Futoma z dniem 11 marca 2015 dołączył do Horwath HTL Polska i objął stanowisko dyrektora Zespołu Doradztwa Hotelowego i Turystycznego. Janusz Mitulski, który ponad pięć lat rozwijał polską praktykę Horwath HTL, w tym miesiącu objął stanowisko dyrektora rozwoju sieci Marriott International na Europę Środkowo-Wschodnią i Kraje Bałtyckie.

REKLAMA

Dariusz Futoma z branżą hotelową związany jest od prawie 15 lat. Zanim trafił do konsultingu, m.in. pracował w hotelu Jan III Sobieski na stanowisku dyrektora sprzedaży i marketingu będąc jednocześnie koordynatorem programu marketingowego Polish Prestige Hotels & Resorts w Polsce. W trakcie swojej pięcioletniej kariery w sieci Rezidor Group piastował stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu hotelu Radisson SAS w Kijowie na Ukrainie (pierwszy międzynarodowy hotel na Ukrainie), a następnie pracował w jednym z największych hoteli w Europie, 1200-pokojowym Park Inn by Radisson Pribaltiyskaya w Petersbugu w Rosji. W 2009 roku wrócił do Polski, aby objąć stanowisko General Managera w hotelu Scandic Gdańsk, a następnie prezesa zarządu sieci Ideal Hotels w Polsce. W ostatnich latach rozwijał z powodzeniem outsourcing m.in. w segmencie hotelowym na terenie Rosji, w tym również podczas Igrzysk Olimpijskich.

- Jest mi niezmiernie miło dołączyć do grupy profesjonalistów Horwath HTL oraz TPA Horwath. Jest to dla mnie ogromne wyzwanie, ale także odpowiedzialność - powiedział Dariusz Futoma w dniu objęcia stanowiska.

- Moim celem jest nie tylko rozwijanie praktyki w zakresie doradztwa dla hotelarstwa i turystyki. Będę również dążył do utrzymania wysokiego poziomu usług świadczonych przez Horwath HTL, który wprowadził mój poprzednik, Janusz Mitulski - dodał.

- Bardzo cieszę się, że Dariusz do nas dołączył i jestem przekonany, że jego doświadczenie w zakresie działalności hotelowej wzbogaci paletę usług świadczonych przez Horwath HTL. Szczególnie liczę na jego praktykę i wiedzę zdobyte w pracy w międzynarodowych sieciach za granicą - powiedział Krzysztof Kaczmarek, partner zarządzający TPA Horwath, którego częścią w Polsce jest Horwath HTL.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA