PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dariusz Krawczyk p.o prezesa Polimeksu Mostostalu

 • Autor: wnp.pl/PAP
 • 28 mar 2013 19:06

Dariusz Krawczyk p.o prezesa Polimeksu Mostostalu

Rada nadzorcza Polimeksu Mostostalu oddelegowała Dariusza Krawczyka, pełniącego funkcję wiceprzewodniczącego rady nadzorczej do czasowego wykonywania czynności członka zarządu oraz pełnienia obowiązków prezesa spółki - podał Polimex w komunikacie. Krawczyk jest obecnie również prezesem chemicznego koncernu Ciech.

REKLAMA

W sierpniu 2012 r. rada nadzorcza Polimeksu odwołała Konrada Jaskółę ze stanowiska prezesa zarządu i ze składu zarządu. Do dnia powołania nowego prezesa jego obowiązki pełnił Robert Oppenheim, dotychczasowy wiceprezes.

W piątek 22 marca Robert Oppenheim zrezygnował z funkcji pełniącego obowiązki prezesa zarządu oraz członka zarządu Polimeksu Mostostalu.

Dariusz Krawczyk obecnie jest również prezesem zarządu chemicznego koncernu Ciech. Zasiada także w radzie nadzorczej KGHM Polska Miedź. Jest przewodniczącym rad nadzorczych w spółkach Firekom i Active Zone Group.

Wcześniej w latach 1993-1998 pracował w Biurze Maklerskim Banku Handlowego. W latach 1998-1999 pełnił funkcję prezesa Zarządu w Expandia Polska SA. W latach 1999-2000 był dyrektorem Departamentu Bankowości Inwestycyjnej w PKO BP.

W 2001 roku rozpoczął przygodę z sektorem petrochemicznych, zostając członkiem zarządu w Nafcie Polskiej SA. W latach 2000-2002 pełnił funkcję dyrektora Biura Nadzoru Właścicielskiego w PKN Orlen SA.

W latach 2002-2003 - dyrektor Departamentu Inwestycji Kapitałowych PSE SA. W latach 2004-2005 - prezes Zarządu PSE Centrum SA.

W latach 2005-2011 pełnił funkcję prezesa zarządu Synthos SA, prezesa Synthos Kralupy a.s., prezesa Dwory Sp. z o.o., prezesa (Managing Director) FTF Galleon, prezesa Energetyka Dwory sp. z o.o.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • ~jaad 2013-04-03 10:47:17
  Wszechstronny facet - obecnie związany z co najmniej pięcioma firmami. Gdyby przeciętny pracownik chodził do pracy jeden dzień w tygodniu... ale - grunt to dobrze się ustawić. Podobno, jak coś jest do wszystkiego, to jest do...
  Pozdrawiam
 • Eneo 2013-03-29 11:47:23
  Dobrze wiedzieć kto jest współodpowiedzielny za patologię jaka się rozegrała między CIECH-BASF w/s bydgoskiegi ZACHEM-u.
  Pozdrawiam

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA