PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Diana Kozłowska-Filaber awansowała w Savills

  • Autor: Propertynews.pl
  • 10 kwi 2012 14:13

Diana Kozłowska-Filaber awansowała w Savills

Diana Kozłowska-Filaber otrzymała awans na stanowisko starszego specjalisty ds. finansów w dziale zarządzania nieruchomościami agencji doradczej Savills w Warszawie.

REKLAMA

Diana jest kwalifikowaną księgową z 6-letnim stażem w sektorze nieruchomości komercyjnych. W warszawskim oddziale Savills pracuje od 2009 roku. Diana posiada szerokie doświadczenie w zakresie księgowości, finansów, budżetowania, raportowania, rozliczeń i kontroli kosztów dla nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych.

W agencji Savills odpowiada za koordynowanie zewnętrznych biur rachunkowych wyznaczonych do obsługi księgowej nieruchomości zarządzanych przez Savills. Współpracuje z właścicielem nieruchomości w zakresie zaświadczeń podatkowych, raportów i budżetowania. Diana posiada doświadczenie ze współpracy z takimi klientami, jak m.in.: Lakia Investments, Mokotów Plaza i Salzburg Center Development.

- Ten awans jest uznaniem dla Diany, za jej pełną koncentrację na zarządzaniu finansami nieruchomości naszych klientów, kwestiach księgowości wewnątrz działu oraz na podniesieniu standardów raportowania oferowanych klientom - skomentował Brian Burgess, dyrektor zarządzający Savills Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA