PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Diana Kozłowska-Filaber awansowała w Savills

  • Autor: Propertynews.pl
  • 10 kwi 2012 14:13

Diana Kozłowska-Filaber awansowała w Savills

Diana Kozłowska-Filaber otrzymała awans na stanowisko starszego specjalisty ds. finansów w dziale zarządzania nieruchomościami agencji doradczej Savills w Warszawie.

REKLAMA

Diana jest kwalifikowaną księgową z 6-letnim stażem w sektorze nieruchomości komercyjnych. W warszawskim oddziale Savills pracuje od 2009 roku. Diana posiada szerokie doświadczenie w zakresie księgowości, finansów, budżetowania, raportowania, rozliczeń i kontroli kosztów dla nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych.

W agencji Savills odpowiada za koordynowanie zewnętrznych biur rachunkowych wyznaczonych do obsługi księgowej nieruchomości zarządzanych przez Savills. Współpracuje z właścicielem nieruchomości w zakresie zaświadczeń podatkowych, raportów i budżetowania. Diana posiada doświadczenie ze współpracy z takimi klientami, jak m.in.: Lakia Investments, Mokotów Plaza i Salzburg Center Development.

- Ten awans jest uznaniem dla Diany, za jej pełną koncentrację na zarządzaniu finansami nieruchomości naszych klientów, kwestiach księgowości wewnątrz działu oraz na podniesieniu standardów raportowania oferowanych klientom - skomentował Brian Burgess, dyrektor zarządzający Savills Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA