PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Do zarządu ICSC dołączył John Strachan z firmy Cushman & Wakefield

  • Autor: propertynews.pl
  • 10 cze 2014 14:01

Do zarządu ICSC dołączył John Strachan z firmy Cushman & Wakefield

Firma Cushman & Wakefield poinformowała, że John Strachan, dyrektor działu powierzchni handlowych na świecie i partner firmy Cushman & Wakefield w Londynie, został członkiem zarządu Międzynarodowej Rady Centrów Handlowych (International Council of Shopping Centers - ICSC).

REKLAMA

John Strachan zajmuje się sektorem nieruchomości handlowych od 35. lat. W tym okresie zdobył bogate doświadczenie związane z obsługą transakcji najmu, zakupu i sprzedaży, wycenami, analizami czynszów i doradztwem inwestycyjnym w zakresie sklepów przy głównych ulicach handlowych, parków i centrów handlowych w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Hiszpanii, Francji, Rosji, Indiach i Chinach.

ICSC jest wiodącą na świecie organizacją zrzeszającą podmioty z branży centrów handlowych. Nominacja na członka zarządu to dla mnie prawdziwy zaszczyt. Cieszę się, że będę mógł wykorzystać zdobyte doświadczenie w zakresie nieruchomości komercyjnych przy realizacji misji i celów tego renomowanego stowarzyszenia branżowego" - powiedział John Strachan.

Jako członek zarządu John Strachan będzie między innymi wspierać ICSC w realizacji strategicznej misji w skali globalnej. Wraz z pozostałymi 51. członkami posiadającymi prawo głosu będzie działać na rzecz interesów sektora centrów handlowych zarówno na samym rynku, jak i na szczeblu rządów federalnych i stanowych oraz samorządów na całym świecie. Ponadto będzie prowadzić spotkania organizowane dla podmiotów należących do ICSC, która liczy już ponad 66 tys. członków. John będzie również uczestniczyć w opracowywaniu i udostępnianiu programów i publikacji edukacyjnych dotyczących wszelkich aspektów budowy, zarządzania, finansowania i marketingu centrów handlowych, a także innych obszarów zainteresowań sektora handlowego.

Kadencja Johna Strachana w zarządzie ICSC potrwa trzy lata.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA