PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dorota Beltrani przechodzi do Grupy Napollo

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 kwi 2015 15:27

Dorota Beltrani przechodzi do Grupy Napollo

Dorota Beltrani objęła stanowisko dyrektora ds. komercjalizacji w Grupie Napollo. Odpowiada za strategię komercjalizacji i jej implementację przez Dział Komercjalizacji we wszystkich projektach handlowych w portfolio Grupy oraz planowanych.

REKLAMA

Dorota Beltrani związana jest z rynkiem nieruchomości komercyjnych od ponad 17 lat. Przez ostatnich sześć lat jako Lease & Asset Manager w Helical Poland Sp. z o.o. i EC Property Management Sp. z o.o. odpowiedzialna była za komercjalizację centrów handlowych: Turawa w Opolu, Europa Centralna w Gliwicach, a także rekomercjalizację i zarządzanie parkiem handlowym Młyn we Wrocławiu. Odpowiadała także za długofalową strategię wynajmu i funkcjonowania obiektów Helical, a także zarządzanie z ramienia inwestora.

Wcześniej związana była z ECE Projektmanagement oraz współpracowała z LC Corp (Arkady Wrocławskie) oraz RE Investment na stanowisku dyrektora ds. wynajmu i marketingu. W ECE Projektmanagement odpowiadała przede wszystkim za zarządzanie centrami handlowymi w Niemczech, a także przygotowywała analizy lokalizacji dla Galerii Krakowskiej, Galerii Bałtyckiej i Kaskady. W pierwszym projekcie ECE w Polsce - Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu - sprawowała przez 4 lata funkcję dyrektora centrum.

- Dołączam do zespołu Napollo w bardzo ważnym momencie. Firma pracuje nad intensywnym rozwojem formatu parków handlowych typu convenience oraz galerii w centrach małych i średnich miast. Bardzo istotna na etapie pozyskiwania nowych lokalizacji jest rzetelna analiza potencjału komercyjnego oraz długoterminowa perspektywa zarządcza danego obiektu handlowego. Tego typu doświadczenie i wiedza są moją domeną - podkreśla Dorota Beltrani.

- Obok zadań strategicznych i analitycznych, kierowany przeze mnie dział zarządza bieżącym procesem komercjalizacji w istniejących projektach handlowych firmy, a także w tych, których otwarcie planowane jest w najbliższej przyszłości - dodaje.

Dorota Beltrani jest absolwentką Finansów i Bankowości na Europejskim Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA