PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

DTZ wzmacnia zespół doradztwa inwestycyjnego

  • Autor: propertynews.pl
  • 03 sty 2012 14:21

DTZ wzmacnia zespół doradztwa inwestycyjnego

Zespół doradztwa inwestycyjnego DTZ powiększył się o nowego pracownika - jest nim Ewa Bocian, która do tej pory pracowała na stanowisku Associate Director w zespole powierzchni handlowych firmy DTZ.

REKLAMA

Ewa Bocian będzie odpowiedzialna za doradztwo w zakresie inwestycji w nieruchomości handlowe na polskim rynku. Jej przejście do zespołu investment związane jest z długoterminową strategią rozwoju tej linii biznesowej.

Ewa Bocian rozpoczęła swoją karierę w DTZ w 2008 roku na stanowisku Retail Consultant. W lipcu 2011 roku objęła funkcję Associate Director w zespole powierzchni handlowych. Posiada 5 lat doświadczenia na polskim rynku powierzchni handlowych.

Ewa Bocian jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Na tej uczelni ukończyła również studia podyplomowe na kierunku wycena. Uczestniczyła w Young Managers Mastermind Coaching Program, a także European Retail Property School, ICSC. Ewa Bocian posiada także licencję pośrednika oraz zarządcy nieruchomości.

- Ewa jest znaczącym wzmocnieniem naszej linii biznesowej - mówi Joanna Kowalska - Szymczak, dyrektor zespołu doradztwa inwestycyjnego w DTZ. Przejście Ewy to początek rozbudowy naszego zespołu - dodaje.

DTZ stanowi część UGL Services. UGL Services to spółka wchodząca w skład firmy UGL Limited. Z połączenia firm DTZ i UGL Services powstała jedna z największych na świecie spółek świadczących usługi na rynku nieruchomości. Firma dostarcza klientom biznesowym, najemcom powierzchni komercyjnych oraz inwestorom kompleksowych usług, w skład których wchodzą: doradztwo inwestycyjne, pośrednictwo w wynajmie powierzchni handlowych, biurowych i magazynowych, property i facility management, doradztwo inwestycyjno-budowlane, wyceny, asset management. Firma zatrudnia 27 tys. osób, które pracują w 225 oddziałach zlokalizowanych na terenie 45 krajów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA