PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

DTZ wzmacnia Zespół Doradztwa Inwestycyjnego

  • Autor: Propertynews.pl
  • 31 sty 2012 11:42

DTZ wzmacnia Zespół Doradztwa Inwestycyjnego

Małgorzata Gajuk w Zespole Doradztwa Inwestycyjnego DTZ będzie odpowiedzialna za doradztwo w zakresie przedsięwzięć na rynku nieruchomości handlowych w Polsce.

REKLAMA

Małgorzata Gajuk posiada ponad 11-letnie doświadczenie zawodowe na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Ponad 8 lat pracowała w Biurze Inwestycji brytyjskiej sieci handlowej Tesco zajmując stanowisko Site Research Regional Managera oraz Development Managera. W latach 2007 - 2010 pracowała dla jednej z największych firm w branży nieruchomości na świecie - ING Real Estate, gdzie była odpowiedzialna za doradztwo inwestycyjne zajmując w Polsce stanowisko Research & Concept Managera.

Jest członkinią European Research Group w ICSC oraz bierze czynny udział w pracach polskiego Retail Research Forum pod patronatem Polskiej Rady Centrów Handlowych.

Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości na Politechnice Warszawskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA