PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Duże zmiany w zarządzie sieci Coffeeheaven

  • Autor: Portalspozywczy.pl
  • 16 kwi 2012 23:52

Po 10 latach współpracy z CHI Polska SA, spółki będącej od 2010 roku częścią Costa LTD, Paweł Wasiljew zdecydował się na rezygnację z funkcji dyrektora zarządzającego i członka zarządu. Z dniem 31 maja 2012 roku opuści on struktury lidera branży kawiarnianej w Polsce.

REKLAMA

Paweł Wasiljew z branżą gastronomiczną związany jest od ponad 17 lat. Zarządzał na polskim rynku m.in. Dunkin Donuts. W CHI Polska pracował 10 lat, w tym ostatnie 7 lat na stanowisku dyrektora zarządzającego.

Paweł Wasiljew odegrał istotną rolę w procesie rozwoju firmy oraz budowaniu jej pozycji na rynku i reputacji. Marka Coffeeheaven, którą przez ostatnie lata współtworzył, czterokrotnie otrzymała prestiżową nagrodę Café Retailer of the Year, dwukrotnie została uhonorowana tytułem SUPERBRANDS Polska, otrzymała prestiżową nagrodę Złote Orły Tredny Award 2011 za stworzenie najbardziej rozpoznawalnej marki na rynku HoReCa oraz uznana została za jedną z najmocniejszych polskich marek przez dziennik Rzeczpospolita. Spółka CHI otrzymała dwukrotnie tytuł Top Employer Polska za rok 2010 i 2012.

- Za największe moje osiągniecie w firmie uważam zespół ludzi, który współtworzy naszą firmę. Zespół, atmosfera i kultura firmy, które razem zbudowaliśmy jest wyjątkowa i pozostanie fundamentem w dalszym rozwoju firmy. Dzięki naszej ciężkiej pracy i entuzjazmowi osiągnęliśmy obecną pozycję. Rynek docenił nasz wkład w rozwój branży, możemy się poszczycić niezwykłą lojalnością i zaufaniem, którym obdarzyli nas nasi klienci - mówi Paweł Wasiljew.

CHI Polska zatrudnia obecnie około 1200 pracowników, zarządza setką kawiarni i osiąga obroty na poziomie 150 mln złotych. - Uważam, że nadszedł odpowiedni moment zarówno w mojej karierze zawodowej jak i w życiu firmy, aby dokonać zmiany. Zostawiam firmę w znakomitej kondycji finansowej, ze wspaniałymi ludźmi, których w większości zatrudniałem i z którymi miałem ogromną przyjemność ciężko pracować, ale i cieszyć się kolejnymi wspólnymi osiągnięciami - dodaje Wasiljew.

Paweł Wasiljew nie zdradza swoich dalszych planów zawodowych, będzie jednak dalej aktywny zawodowo.

CHI Polska od ponad 12 lat zarządza siecią kawiarni Coffeeheaven. Od stycznia br. CHI Polska rozwija pod swoimi skrzydłami drugą markę - COSTA COFFEE.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA