PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Duży transfer CBRE. Nowy dyrektor od deweloperki

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 wrz 2016 10:00

Duży transfer CBRE. Nowy dyrektor od deweloperki Piotr Bojar

Piotr Bojar dołączył do firmy doradczej CBRE na stanowisko dyrektora Działu Doradztwa Deweloperskiego.

REKLAMA

Dział Doradztwa Deweloperskiego firmy CBRE (Land & Development) zajmuje się pośrednictwem przy sprzedaży i zakupie gruntów inwestycyjnych oraz doradztwem w zakresie optymalnego zagospodarowania nieruchomości. Swoje usługi zespół Doradztwa Deweloperskiego świadczy dla największych deweloperów w Polsce, instytucji publicznych, a także osób prywatnych. W ramach zintegrowanych usług świadczonych przez firmę CBRE, dział Doradztwa Deweloperskiego wspiera pozostałe zespoły firmy. W ramach nowej funkcji, do obszarów zaangażowania Piotra należeć będzie zarządzanie pięcioosobowym zespołem, rozwój biznesowy działu, a także aktywna współpraca z pozostałymi departamentami firmy.

Piotr Bojar jest profesjonalistą związanym z rynkiem nieruchomości komercyjnych od początku istnienia tego sektora w Polsce. Swoje doświadczenie budował pracując dla firm doradczych oraz funduszy inwestycyjnych. Poprzednio pełnił funkcję Partnera w BP Consulting Group, gdzie odpowiadał za całokształt działań związanych z rozwojem biznesowym firmy. Wcześniej pracował na stanowisku prezesa zarządu w Secus Property oraz jako menedżer w Zespole ds. Nieruchomości w PWC.

- Z satysfakcją witam Piotra w zespole ekspertów CBRE. Jestem przekonany, że jego wiedza i kompetencje przełożą się na sukcesy biznesowe działu Doradztwa Deweloperskiego, a także będą istotnym wsparciem dla pozostałych zespołów w firmie. Dział Doradztwa Deweloperskiego wspiera naszych klientów w najważniejszej decyzji biznesowej – dotyczy ona często rozpoczęcia inwestycji i jej charakteru. Unikatowe doświadczenie Piotra, wspierane przez pozostałych członków zespołu przełoży się na widoczne korzyści dla naszych klientów- powiedział Daniel Bienias, dyrektor zarządzający, CBRE.

Piotr Bojar jest absolwentem Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim, w trakcie swojej edukacji ukończył również studia podyplomowe Executive MBA prowadzone przez Szkołę Główną Handlową. Piotr posiada również najbardziej cenione certyfikaty na rynku doradczym, takie jak: CCIM oraz RICS.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA