PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dyrektor Gant Development przechodzi do Sun & Snow

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 maj 2013 08:48

Dyrektor Gant Development przechodzi do Sun & Snow

Grupa Sun & Snow, działająca na rynku wynajmu oraz sprzedaży apartamentów w polskich kurortach i aglomeracjach miejskich, powołała Dariusza Wilka na stanowisko dyrektora ds. komercjalizacji. Będzie odpowiedzialny za działania związane ze sprzedażą i marketingiem inwestycji apartamentowych i condohotelowych.

REKLAMA

Są to zarówno flagowe projekty realizowane pod marką Sun & Snow Resorts: Szklarska Poręba oraz Lipki Park Zakopane, jak i projekty innych deweloperów, których komercjalizacją zajmuje się grupa Sun & Snow.

Dariusz Wilk wnosi do zespołu Sun & Snow dwadzieścia lat doświadczenia zawodowego, które zdobywał na stanowiskach związanych ze sprzedażą i marketingiem. Ostatnio przez cztery lata związany był z Grupą Kapitałową Gant Development SA, gdzie jako dyrektor marketingu i sprzedaży zarządzał całością działań sprzedażowych spółki. Wcześniej pracował między innymi w amerykańskim koncernie Fellowes, gdzie odpowiadał za działania marketingowe firmy na terenie Polski, Ukrainy, Czech oraz krajów nadbałtyckich.

Jako dyrektor ds. komercjalizacji inwestycji będzie realizował kompleksową strategię marketingu i sprzedaży wszystkich projektów apartamentowych i condohotelowych, w które zaangażowana jest grupa Sun & Snow, w tym za identyfikację potencjalnych projektów apartamentowych, opracowywanie ofert dla klientów i komunikację z rynkiem.

Dariusz Wilk powiększy grupę osób w Grupie Sun & Snow zajmujących się prowadzeniem komercjalizacji inwestycji realizowanych przez innych deweloperów, które obsługuje spółka.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zespół Sun & Snow powiększa się o najlepszych specjalistów w obszarze marketingu i sprzedaży. To kolejny fundament pod budowanie mocnej pozycji naszej grupy w segmencie apartamentów i condhoteli w Polsce - powiedział Marcin Dumania, prezes zarządu spółki Sun & Snow, komentując powołanie Dariusza Wilka na nowe stanowisko.

Dariusz Wilk ukończył Wydział Marketingu i Zarządzania w Wyższej Szkole Marketingu i Zrządzania we Wrocławiu. W 2009 roku w Sztokholmie odebrał nagrodę Sabre Awards za Najlepszą Kampanię Europejską. Prywatnie jest maratończykiem oraz triathlonistą. Ukończył we Frankfurcie Mistrzostwa Europy w Triathlonie na najtrudniejszym dystansie Iron Man i jest tym samym jednym z 200 Polaków, którzy tego dokonali. Pasjonuje się wyprawami wysokogórskimi - obszedł ośmiotysięcznik Annapurna, zorganizował wyprawę do bazy Everest Base Camp. Ma 42 lata.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA