PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dyrektor w JLL z certyfikatem HypZert

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 lis 2014 09:23

Dyrektor w JLL z certyfikatem HypZert

Krzysztof Jarocki, dyrektor w Dziale Wycen uzyskał certyfikat CIS HypZert MLV - HypZert Real Estate Valuer for Mortgage Lending Valuation. Certyfikaty te przyznawane są ekspertom świadczącym najwyższej klasy usługi z obszaru wycen nieruchomości na rzecz niemieckich banków emitujących listy zastawne (tzw. banki Pfandbrief).

REKLAMA

Dzięki temu JLL może oferować kompleksową usługę wycen w tym zakresie, popartą zarówno doświadczeniem, jak i właściwymi kwalifikacjami. Usługi wyceny wartości bankowo-hipotecznej świadczone będą na terenie Polski oraz pozostałych krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Krzysztof Jarocki ma ponad 12 lat doświadczenia na rynku nieruchomości w Polsce, w tym 10 lat doświadczenia w wycenach projektów komercyjnych. Do zakresu jego obowiązków w JLL należy współpraca z sektorem bankowym, koordynacja wycen portfolio oraz bieżąca realizacja wycen nieruchomości. Krzysztof posiada wysokie kompetencje szczególnie w obszarze wycen projektów handlowych, biurowych i gruntów inwestycyjnych. Jest członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (RICS) oraz uprawnionym polskim rzeczoznawcą majątkowym. Krzysztof jest absolwentem kierunku Geodezja i Wycena Nieruchomości na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz studiów podyplomowych Wycena i Zarządzanie na Uniwersytecie Sheffield Hallam w Wielkiej Brytanii.

Dział Wycen JLL świadczy usługi z obszaru wycen nieruchomości komercyjnych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Na terenie samej Polski firma przeprowadza rocznie ok. 800 wycen zarówno pojedynczych projektów, jak i portfeli nieruchomości. Wyceny realizowane są głównie na rzecz banków, funduszy inwestycyjnych, deweloperów, jak też inwestorów prywatnych. Łączna wartość wycenionych przez JLL nieruchomości w 2013 r. przekroczyła 75 mld PLN.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA