PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dyrektorskie awanse w Jones Lang LaSalle

  • Autor: Propertynews.pl
  • 06 wrz 2011 14:55

Dyrektorskie awanse w Jones Lang LaSalle

Jones Lang LaSalle informuje, iż z dniem 1 lipca 2011 cztery osoby otrzymały awans na stanowiska dyrektorskie.

REKLAMA

Joanna Gajewska-Sokołowska awansowała na stanowisko dyrektorskie wyższego szczebla - "National Director". Piastuje funkcję dyrektora operacyjnego działu Zarządzania Umowami Najmu w regionie EMEA. Z firmą Jones Lang LaSalle związana jest od stycznia 2006 r., czyli od uruchomienia tej linii biznesowej w Warszawie. Joanna Gajewska-Sokołowska kieruje działem Zarządzania Umowami Najmu i odpowiada za jakość usług świadczonych klientom oraz rozwój struktury w regionie EMEA. Ma 14 lat doświadczenia zawodowego, w tym 12 lat w nieruchomościach i finansach.

Anna Bartoszewicz-Wnuk uzyskała awans na stanowisko dyrektorskie wyższego szczebla - "National Director". W Jones Lang LaSalle pracuje od 11 lat, od 6 lat kieruje zespołem Badań Rynku i Doradztwa, w którym zatrudnionych jest obecnie 8 osób. Jest absolwentką warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej (SGH), w 2005 r. ukończyła także magisterskie studia Inwestycje w Nieruchomości na londyńskim City University/ CASS Business School. Od lipca 2011r. Anna odpowiada również za PR Jones Lang LaSalle w Polsce.

Marek Jamro uzyskał awans na stanowisko dyrektorskie wyższego szczebla - "National Director". Marek Jamro posiada ponad 10 lat doświadczenia zawodowego. Specjalizuje się w wycenie nieruchomości sektora nowoczesnych powierzchni magazynowych i biurowych. Ukończył Akademię Ekonomiczną w Katowicach z tytułem magistra ekonomii ze specjalizacją Transport i Logistyka (1999 r.). Od 2002 r. Marek Jamro jest licencjonowanym rzeczoznawcą majątkowym. W 2010 r. uzyskał tytuł magistra w zakresie Wyceny i Zarządzania Nieruchomościami uniwersytetu Sheffield Hallam.

Paweł Warda uzyskał awans na stanowisko dyrektorskie wyższego szczebla - "National Director". Paweł odpowiada za rozwój działu Zarządzania Projektami (PD&S) w regionie Europy Środkowo - i Południowo-Wschodniej, będąc jednocześnie Dyrektorem działu PD&S w Polsce, pracuje w Jones Lang LaSalle od ponad 6 lat. Ukończył Wydział Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej oraz studia Executive MBA na WUT Business School (prowadzone wspólnie z London Business School).

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA