PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dyrektorskie awanse w Jones Lang LaSalle

  • Autor: Propertynews.pl
  • 06 wrz 2011 14:55

Dyrektorskie awanse w Jones Lang LaSalle

Jones Lang LaSalle informuje, iż z dniem 1 lipca 2011 cztery osoby otrzymały awans na stanowiska dyrektorskie.

REKLAMA

Joanna Gajewska-Sokołowska awansowała na stanowisko dyrektorskie wyższego szczebla - "National Director". Piastuje funkcję dyrektora operacyjnego działu Zarządzania Umowami Najmu w regionie EMEA. Z firmą Jones Lang LaSalle związana jest od stycznia 2006 r., czyli od uruchomienia tej linii biznesowej w Warszawie. Joanna Gajewska-Sokołowska kieruje działem Zarządzania Umowami Najmu i odpowiada za jakość usług świadczonych klientom oraz rozwój struktury w regionie EMEA. Ma 14 lat doświadczenia zawodowego, w tym 12 lat w nieruchomościach i finansach.

Anna Bartoszewicz-Wnuk uzyskała awans na stanowisko dyrektorskie wyższego szczebla - "National Director". W Jones Lang LaSalle pracuje od 11 lat, od 6 lat kieruje zespołem Badań Rynku i Doradztwa, w którym zatrudnionych jest obecnie 8 osób. Jest absolwentką warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej (SGH), w 2005 r. ukończyła także magisterskie studia Inwestycje w Nieruchomości na londyńskim City University/ CASS Business School. Od lipca 2011r. Anna odpowiada również za PR Jones Lang LaSalle w Polsce.

Marek Jamro uzyskał awans na stanowisko dyrektorskie wyższego szczebla - "National Director". Marek Jamro posiada ponad 10 lat doświadczenia zawodowego. Specjalizuje się w wycenie nieruchomości sektora nowoczesnych powierzchni magazynowych i biurowych. Ukończył Akademię Ekonomiczną w Katowicach z tytułem magistra ekonomii ze specjalizacją Transport i Logistyka (1999 r.). Od 2002 r. Marek Jamro jest licencjonowanym rzeczoznawcą majątkowym. W 2010 r. uzyskał tytuł magistra w zakresie Wyceny i Zarządzania Nieruchomościami uniwersytetu Sheffield Hallam.

Paweł Warda uzyskał awans na stanowisko dyrektorskie wyższego szczebla - "National Director". Paweł odpowiada za rozwój działu Zarządzania Projektami (PD&S) w regionie Europy Środkowo - i Południowo-Wschodniej, będąc jednocześnie Dyrektorem działu PD&S w Polsce, pracuje w Jones Lang LaSalle od ponad 6 lat. Ukończył Wydział Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej oraz studia Executive MBA na WUT Business School (prowadzone wspólnie z London Business School).


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA