PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dyrektorskie awanse w Jones Lang LaSalle

  • Autor: Propertynews.pl
  • 23 lut 2012 15:46

Dyrektorskie awanse w Jones Lang LaSalle

Patricia Lannoije dołączyła do warszawskiego zespołu Jones Lang LaSalle jako Dyrektor Działu Badań Rynku i Doradztwa, a Joanna Gajewska-Sokołowska została powołana na stanowisko Chief Operating Officer w regionie CEE i SEE.

REKLAMA

Patricia Lannoije związana jest z firmą Jones Lang LaSalle od 11 lat. Wcześniej kierowała działem Badań Rynku na obszarze Belgii i Luksemburga oraz działem Marketingu i PR. Od 2007 r. zarządzała zespołem Wycen i Doradztwa.

Posiada tytuł magistra ekonomii University of Antwerpen (UFSIA) oraz dyplom MBA Institute of Management (Indie). Ukończyła także podyplomowe studia Zarządzania Nieruchomościami University of Leuven. W 2006 r. została członkiem RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors).

Joanna Gajewska-Sokołowska, która została powołana na stanowisko Chief Operating Officer w regionie CEE i SEE, pełni obecnie funkcję Dyrektora Operacyjnego Centrum Zarządzania Umowami Najmu w regionie EMEA.

Pracę w Jones Lang LaSalle rozpoczęła w styczniu 2006 r., a więc w momencie uruchomienia tej linii biznesowej w Warszawie. Z dniem 12 marca 2012 r. będzie odpowiedzialna za identyfikację i wdrażanie działań mających na celu stałe zwiększanie efektywności funkcjonowania firmy w regionie CEE i SEE.

Joanna Gajewska-Sokołowska ma 14 lat doświadczenia zawodowego, w tym 12 lat w nieruchomościach i finansach. Posiada tytuł magistra ekonomii.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA