PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dział Doradztwa Finansowego JLL ma nowego szefa

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 maj 2015 18:00

Dział Doradztwa Finansowego JLL ma nowego szefa Piotr Piasecki

Piotr Piasecki objął funkcję Dyrektora Działu Doradztwa Finansowego w Europie Środkowo-Wschodniej w firmie JLL.

REKLAMA

Piotr Piasecki posiada 10 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. Od lat związany jest z firmą doradczą JLL, w której współtworzył Dział Doradztwa Finansowego w 2011 r. Wśród ostatnich sfinalizowanych z sukcesem projektów znajduje się proces pozyskania od Banku Helaba 100 mln euro refinansowania Galerii Słonecznej w Radomiu, należącej do AIG/Lincoln oraz pozyskanie 30 mln euro finansowania pod budowę Hermes Business Campus w Bukareszcie.

W swojej karierze doradzał także w takich transakcjach jak m.in. pozyskanie partnera joint-venture do realizacji projektu biurowego PHN Tower w Warszawie czy refinansowanie portfela dziewięciu nieruchomości zlokalizowanych w Warszawie, Poznaniu i Bydgoszczy, należących do funduszu Tritax.

Jest absolwentem Uniwersytetu Kent w Canterbury.

Dział Doradztwa Finansowego JLL świadczy usługi strategicznego doradztwa finansowego na rzecz firm działających na rynkach nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Zespół koncentruje swoje działania na rynku instrumentów dłużnych, w tym m.in. pozyskiwaniu kredytów dla deweloperów i inwestorów, refinansowaniu zadłużenia, a także reprezentacji i doradztwie świadczonym na rzecz podmiotów bankowych. Dział oferuje również usługi z obszaru budowania wartości nieruchomości we współpracy z zespołami Rynków Kapitałowych oraz Zarządzania Nieruchomościami JLL.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA