PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dział Powierzchni Biurowych Savills z nowym pracownikiem

  • Autor: propertynews.pl
  • 01 lut 2016 10:40

Dział Powierzchni Biurowych Savills z nowym pracownikiem Daniel Czarnecki, associate w Dziale Powierzchni Biurowych, Reprezentacja Wynajmującego w Warszawie

Daniel Czarnecki dołączył do międzynarodowej agencji doradczej Savills jako Associate w Dziale Powierzchni Biurowych, Reprezentacja Wynajmującego w Warszawie.

REKLAMA

Do jego głównych zadań będzie należała współpraca z najemcami, deweloperami i właścicielami budynków biurowych. Daniel będzie odpowiadał za wynajem takich biurowców, jak International Business Center i Grzybowska Park, będących własnością funduszu Deka Immobilien, i West Point 120, którego inwestorem jest Bouygues Immobilier.

Zanim dołączył do Savills, Daniel przez pięć lat zdobywał doświadczenie jako starszy konsultant w Grupie Doradztwa Rynku Nieruchomości EY, gdzie współpracując z deweloperami i funduszami inwestycyjnymi, analizował projekty biurowe pod kątem wymagań najemców oraz pośredniczył w wynajmie powierzchni biurowej. Daniel zdobywał też doświadczenie w innych obszarach, jak m.in. analiza wykonalności projektów komercyjnych i wycena nieruchomości komercyjnych i przemysłowych w krajach Europy Środkowej i Południowej. Wcześniej, jako asystent projektu, pracował w Boston Consulting Group.

- Cieszymy się, że Daniel dołączył do naszego zespołu Reprezentacji Wynajmującego. Jesteśmy przekonani, że rozległe doświadczenie zdobyte w firmach doradczych przełoży się na jakość oferowanych usług i profesjonalne wsparcie naszych klientów, którymi w większości są fundusze inwestycyjne - mówi Dorota Ejsmont, dyrektor zarządzająca Działem Reprezentacji Wynajmującego Savills.

Daniel jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie w ramach specjalizacji ukończył Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Negocjacje oraz Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe na kierunku Wycena Nieruchomości. Aktualnie jest w trakcie zdobywania uprawnień Dyplomowanego Specjalisty Komercyjnych Inwestycji (CCIM - Certified Commercial Investment Member).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA