PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dział Rynków Kapitałowych JLL na nowego dyrektora

  • Autor: propertynews.pl
  • 17 gru 2015 14:37

Dział Rynków Kapitałowych  JLL na nowego dyrektora Stuart Jordan, dyr. Działu Rynków Kapitałowych na Europę Środkowo-Wschodnią w JLL

Stuart Jordan obejmie z początkiem stycznia 2016 r. stanowisko dyrektora Działu Rynków Kapitałowych na Europę Środkowo-Wschodnią w JLL.

REKLAMA

Obok swoich nowych obowiązków związanych z koordynacją transakcji inwestycyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej oraz dbałością o relacje z kluczowymi klientami w regionie, Stuart będzie kontynuować pracę na obecnym stanowisku jako dyrektor Działu Rynków Kapitałowych JLL w Czechach.

- Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy z obszaru transakcji inwestycyjnych na rynku nieruchomości w Europie Środkowo – Wschodniej, Stuart Jordan będzie mógł zaproponować klientom międzynarodową ekspertyzę i regionalne wsparcie - mówi Richard Batten, członek zarządu JLL w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

- Z naszych prognoz wynika, że całkowity wolumen transakcji w Europie Środkowo – Wschodniej może wynieść w tym roku nawet 8 mld euro, co będzie najlepszym wynikiem od czasu spowolnienia gospodarczego. Aktywność inwestorów w Czechach i Polsce nadal będzie się utrzymywać na wysokim poziomie, ale spodziewamy się również wzrostu wolumenu transakcji w innych krajach regionu – na Węgrzech, Słowacji i Rumunii -  dodaje Richard Bloxam, dyrektor Działu Rynków Kapitałowych w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, JLL.

Stuart Jordan zapewni klientom JLL dostęp do lokalnej, regionalnej i globalnej ekspertyzy JLL w poszczególnych sektorach rynku nieruchomości, jak również profesjonalne doradztwo w kwestiach finansowania.

Stuart Jordan dołączył do zespołu rynków kapitałowych JLL w 2011 r. Ma dziesięć lat doświadczenia w branży nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest absolwentem Nottingham Trent University oraz członkiem RICS.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA