PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dział Zarządzania Nieruchomościami Colliers w kobiecych rękach

  • Autor: propertynews.pl
  • 17 sty 2018 13:05

Dział Zarządzania Nieruchomościami Colliers w kobiecych rękach Agnieszka Krzekotowska, dyr. działów Zarządzania Nieruchomościami oraz Asset Management w Colliers International

Agnieszka Krzekotowska objęła stanowisko dyrektora działów Zarządzania Nieruchomościami oraz Asset Management w Colliers International. Będzie odpowiedzialna za zarządzanie ponad 60-osobowym zespołem i nadzór nad zarządzanym przez Colliers portfelem nieruchomości w Warszawie oraz sześciu miastach regionalnych w Polsce.

REKLAMA

Do obowiązków nowej dyrektor będzie również należał dalszy rozwój biznesu w obszarze zarządzania nieruchomościami, w tym pozyskiwanie nowych projektów oraz poszukiwanie technologii i rozwiązań poszerzających dotychczasową ofertę firmy.

— Dział Zarządzania Nieruchomościami jest najliczniejszym działem w firmie. Tworzą go ludzie z doświadczeniem i pasją, niezwykle zaangażowani w powierzane im projekty. Cieszę się, że dział trafia pod opiekę tak doświadczonej osoby, dla której priorytetem jest budowanie relacji z właścicielami budynków i najemcami — mówi Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International w Polsce.

Agnieszka Krzekotowska pracuje w Colliers od 2009 roku, od początku w Dziale Zarządzania Nieruchomościami. W ostatnim czasie zajmowała stanowiska dyrektora odpowiedzialnego za relacje z klientami, a wcześniej zarządcy nieruchomości. Agnieszka posiada ponad 12 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych, potwierdzone współpracą z największymi funduszami operującymi na rynku polskim, takimi, jak: Triuva, Union Investment, Tristan Capital Partners, czy Allianz. Od 2015 roku Agnieszka jest członkiem prestiżowej organizacji Royal Institution for Chartered Surveyors (RICS).

— Jestem związana z działem zarządzania Colliers właściwie od początku jego funkcjonowania w Polsce. Budujemy naszą pozycję rynkową na dostarczaniu klientom usług na najwyższym poziomie, dlatego też znacząca większość naszych klientów współpracuje z nami już od wielu lat. Obserwujemy zmieniający się rynek i wychodzimy naprzeciw nowym oczekiwaniom klientów i najemców. Dostrzegamy ogromną szansę w wykorzystaniu nowych technologii, nie tylko w celu zwiększenia efektywności i wydajności instalacji i systemów zastosowanych w budynkach, ale też po to, by ułatwić użytkownikom budynków funkcjonowanie w nich — mówi Agnieszka Krzekotowska, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami i Asset Management w Colliers International.

Dział Zarządzania Nieruchomościami Colliers funkcjonuje na polskim rynku już ponad 10 lat. W jego portfolio znajdują się nieruchomości w całej Polsce o łącznej powierzchni przekraczającej 850 tys. mkw.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA