PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Eiffage Polska Budownictwo ma nowego szefa

  • Autor: propertynews.pl
  • 15 lut 2017 10:39

Eiffage Polska Budownictwo ma nowego szefa David Lebot

Eiffage Polska Budownictwo zapowiada wzmocnienie i rozwój kluczowych segmentów. Grupą Eiffage w Polsce pokieruje David Lebot.

REKLAMA

W lutym b.r. na czele Eiffage Polska Budownictwo stanął David Lebot, jako prezes zarządu, któremu będą podlegały wszystkie działania Eiffage prowadzone w Polsce. W zarządzie EPB pozostaje Janusz Buława, jako wiceprezes. Do zarządu EPB dołączyli ponadto Marek Kowalik, dyrektor Regionu Południowego i Bartłomiej Kłos, dyrektor Regionu Północnego, od lat związani z Eiffage Polska Budownictwo.

- W Polsce stawiamy na rozwój działalności deweloperskiej, sukcesywny wzrost i ciągłą poprawę konkurencyjności w działalności budowlanej. Firma wiele tu osiągnęła i wciąż ma wiele do zdobycia. Cieszę się, że mogę nią kierować na tym ważnym etapie rozwoju – powiedział David Lebot, prezes zarządu Eiffage Polska Budownictwo.

Davidowi Lebot podlega również spółka Eiffage Polska Serwis, w której Janusz Buława objął stanowisko wiceprezesa.

Zbigniew Zajączkowski odpowiada za rozwój zewnętrzny Grupy Eiffage w Polsce. Zmiany dotyczą także spółki Eiffage Immobilier Polska, której działalność – jako prezes – rozwijać będzie Zbigniew Zajączkowski, dotychczasowy prezes EPB. Wiceprezesem tej spółki jest David Lebot, a członkiem zarządu Janusz Buława.

David Lebot posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych firmach budowalnych. Od maja 2013 r. do stycznia 2017 r. pełnił funkcję prezesa zarządu spółki Karmar – polskiej spółki z grupy Bouygues. Wcześniej był dyrektorem handlowym w firmie GFC Construction należącej do grupy Bouygues. Karierę zawodową rozpoczął w Bouygues w Azji Południowo-Wschodniej, gdzie pracował przez sześć lat. Jest absolwentem paryskiej szkoły wyższej ESTP École Spéciale des Travaux Publics.

Eiffage Polska Budownictwo (EPB) należy do Grupy Eiffage – jednej z największych grup budowlanych i operatorów koncesji w Europie; generalnego wykonawcy Posnanii – największego obiektu handlowego w zachodniej Polsce. EPB jest generalnym wykonawcą usług budowlanych, wyspecjalizowanym w kompleksowym budownictwie obiektów kubaturowych: biurowych, handlowych, hotelowych, mieszkaniowych, przemysłowych i sportowych. W ciągu ponad 25 lat działalności w Polsce zrealizowała ponad 650 inwestycji. Do najważniejszych, nowych realizacji należą: wielofunkcyjny obiekt OVO we Wrocławiu, kompleks hotelowo-apartamentowy w Zakopanem, apartamentowiec Angel Wawel, centrum opieki nad seniorami Angel Care we Wrocławiu, osiedla mieszkaniowe: w Poznaniu i w Warszawie, budynki biurowe Brema w Katowicach i Enterprise Park w Krakowie oraz obiekt produkcyjny dla Grupy Azoty w Tarnowie i konstrukcje młynów węglowych Elektrowni Jaworzno.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA