PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ekspert due diligence wzmacnia zespół act BSWW

  • Autor: propertynews.pl
  • 07 lis 2017 15:59

Ekspert due diligence wzmacnia zespół act BSWW Fotolia

Do grona partnerów kancelarii act BSWW dołączyła Małgorzata Wąsowska, doradca podatkowy z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie.

REKLAMA

- Kompleksowa obsługa zarówno prawna, jak i podatkowa, to dla nas priorytet. Jesteśmy jedną z największych polskich kancelarii, od tego roku w strukturach międzynarodowych act legal, dlatego proponowane przez nas rozwiązania prawne muszą być efektywne biznesowo i podatkowo. Małgorzata to doświadczony i sprawny menedżer, jej wyczucie biznesowe i znajomość rynku są bardzo cenione przez naszych klientów – mówi Jacek Bieniak, partner zarządzający act BSWW.

Małgorzata Wąsowska posiada kompleksowe doświadczenie w doradztwie podatkowym w zakresie transakcji fuzji i przejęć, transakcji na udziałach oraz transakcji na aktywach. Prowadziła od strony podatkowej kompleksowe projekty dotyczące inwestycji w nieruchomości oraz udziały (obejmujące kierowanie pracami due diligence oraz doradztwo w zakresie wyboru optymalnej formy inwestycji). Reprezentowała klientów w licznych postępowaniach podatkowych i sądowo administracyjnych (w tym w zakresie cen transferowych oraz zwrotu VAT). Jest odpowiedzialna za bieżące doradztwo podatkowe m.in. dla branży budowlanej i developerskiej, nieruchomościowej, automotive, e-commerce oraz rynków finansowych. W przeszłości nadzorowała i przeprowadziła kilkadziesiąt badań due diligence podatkowego, opracowywała struktury transakcji, negocjowała umowy sprzedaży udziałów/akcji oraz przedsiębiorstw/ich zorganizowanych części/składników majątku. W latach 2006-2015 pracowała w jednej z firm Wielkiej Czwórki, gdzie w okresie 2013-2015 zajmowała stanowisko menedżera w zespole fuzji i przejęć.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA