PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ekspert od inwestycji w zespole Sun & Snow

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 20 lut 2018 09:51

Ekspert od inwestycji w zespole Sun & Snow Maciej Bochyński dołączył do zespołu Sun & Snow

Maciej Bochyński dołączył do zespołu Sun & Snow i objął stanowisko Dyrektora Realizacji Inwestycji Deweloperskich. Będzie odpowiadać za przygotowywanie nowych projektów do realizacji, współpracę z działem marketingu oraz koordynację działań firm zaangażowanych w proces powstawania inwestycji apartamentowych spółki.

REKLAMA

Maciej Bochyński posiada 15 lat doświadczenia w branży budowlanej, które zdobył, realizując projekty na wielu poziomach zarządzania procesem realizacyjnym. Pracował zarówno po stronie generalnego wykonawcy, jak i inwestora, na stanowiskach od inżyniera budowy, przez inspektora nadzoru inwestorskiego, aż po kierownika projektu. Brał udział w takich projektach inwestycyjnych jak Travelodge Hotel (Dublin), Scandinavian House (Warszawa), Przebudowa dworca kolejowego Warszawa Wschodnia, Botanika, La Clarte i Madison Apartments.  

W firmie Apricot Capital Group Sp. z o.o., poprzednim miejscu pracy, koordynował i nadzorował prace realizacyjne oraz projektowe w trakcie powstawania Madison Apartments.

W Sun & Snow Maciej Bochyński odpowiada za przygotowanie i realizację inwestycji apartamentowych Sun & Snow w całej Polsce, do których należą między innymi obiekty Sun & Snow Resorts w Karwicy, Kołobrzegu, Białce Tatrzańskiej i Szklarskiej Porębie.

- Cieszę się, że Maciej dołączył do naszego zespołu – mówi Marcin Dumania, prezes zarządu spółki Sun & Snow. – Ma ogromne doświadczenie w branży budowlanej i dogłębną znajomość procesu inwestycyjnego, od pozyskania odpowiedniej działki, przez proces projektowania i wybór wykonawcy, aż po realizację i odbiór inwestycji. Brakowało nam w zespole osoby z takimi umiejętnościami, i jestem przekonany, że Maciej doskonale sprawdzi się na powierzonym mu stanowisku.

Maciej Bochyński ukończył Wydział Budownictwa na Politechnice Poznańskiej. Czas wolny dzieli między pracę w ogrodzie a czytanie literatury fantasy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA