PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ekspert od korporacji w zespole Colliers International

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 mar 2016 11:59

Ekspert od korporacji w zespole Colliers International Alex Hill, dyr. Corporate Solutions w regionie EMEA Colliers International

Alex Hill, ekspert ds. rozwiązań korporacyjnych, dołączy do zespołu Corporate Solutions w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w firmie Colliers International na stanowisku dyrektora.

REKLAMA

Alex Hill wnosi do zespołu 28-letnie doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi rynku nieruchomości, między innymi w zakresie doradztwa strategicznego, alternatywnej strategii środowiska pracy, zarządzania portfelem, transakcjami, projektem i obiektami.

W ślad za trzema innymi nowymi pracownikami Alex dołącza do działu Corporate Solutions w regionie EMEA, dodatkowo wzmacniając zespół po niedawnych sukcesach z udziałem klientów takich, jak: Nestlé, Philips, Danaher i Thomson Reuters.

— Alex Hill dysponuje rozległym doświadczeniem w zakresie zarządzania portfelami powierzchni biurowych na rzecz prestiżowych klientów i w trakcie swojej kariery zdobył gruntowną wiedzę na temat globalnych firm i ich oczekiwań dotyczących środowiska pracy. W obliczu rosnącego zapotrzebowania na usługi z zakresu rozwiązań korporacyjnych spółka dąży do poszerzenia międzynarodowej platformy o utalentowanych specjalistów. Jestem przekonany, że Alex będzie znakomitym uzupełnieniem naszego zespołu - mówi Guy Douetil, dyrektor ds. rozwiązań korporacyjnych w regionie EMEA w firmie Colliers International.

Przed podjęciem pracy w Colliers Alex Hill przez osiem lat pracował w CBRE jako dyrektor regionalny ds. globalnych usług korporacyjnych w regionie Azji i Pacyfiku. Alex pełnił również funkcję dyrektora ds. strategicznego planowania najmu w JLL, zaś w Haworth był kierownikiem ds. kluczowych klientów. Wszystkie powyższe stanowiska piastował w Singapurze.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA