PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ekspert od korporacji w zespole Colliers International

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 mar 2016 11:59

Ekspert od korporacji w zespole Colliers International Alex Hill, dyr. Corporate Solutions w regionie EMEA Colliers International

Alex Hill, ekspert ds. rozwiązań korporacyjnych, dołączy do zespołu Corporate Solutions w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w firmie Colliers International na stanowisku dyrektora.

REKLAMA

Alex Hill wnosi do zespołu 28-letnie doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi rynku nieruchomości, między innymi w zakresie doradztwa strategicznego, alternatywnej strategii środowiska pracy, zarządzania portfelem, transakcjami, projektem i obiektami.

W ślad za trzema innymi nowymi pracownikami Alex dołącza do działu Corporate Solutions w regionie EMEA, dodatkowo wzmacniając zespół po niedawnych sukcesach z udziałem klientów takich, jak: Nestlé, Philips, Danaher i Thomson Reuters.

— Alex Hill dysponuje rozległym doświadczeniem w zakresie zarządzania portfelami powierzchni biurowych na rzecz prestiżowych klientów i w trakcie swojej kariery zdobył gruntowną wiedzę na temat globalnych firm i ich oczekiwań dotyczących środowiska pracy. W obliczu rosnącego zapotrzebowania na usługi z zakresu rozwiązań korporacyjnych spółka dąży do poszerzenia międzynarodowej platformy o utalentowanych specjalistów. Jestem przekonany, że Alex będzie znakomitym uzupełnieniem naszego zespołu - mówi Guy Douetil, dyrektor ds. rozwiązań korporacyjnych w regionie EMEA w firmie Colliers International.

Przed podjęciem pracy w Colliers Alex Hill przez osiem lat pracował w CBRE jako dyrektor regionalny ds. globalnych usług korporacyjnych w regionie Azji i Pacyfiku. Alex pełnił również funkcję dyrektora ds. strategicznego planowania najmu w JLL, zaś w Haworth był kierownikiem ds. kluczowych klientów. Wszystkie powyższe stanowiska piastował w Singapurze.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA