PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ekspert z branży nieruchomości zasili Colliers International w regionie EMEA

  • Autor: propertynews.pl
  • 18 lip 2016 12:12

 Ekspert z branży nieruchomości zasili Colliers International w regionie EMEA Peter Leyburn, dyrektor ds. obsługi klienta w regionie EMEA Colliers International

Peter Leyburn objął stanowisko dyrektora ds. obsługi klienta w regionie EMEA Colliers International. Pracując z londyńskiego biura, Peter będzie odpowiedzialny za program ds. obsługi klientów Colliers EMEA Client Programme oraz pracę Działów Powierzchni Biurowych w regionie EMEA i kontakty z klientami.

REKLAMA

Peter Leyburn ma bogate doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. Przed dołączeniem do Colliers pracował w CBRE na stanowisku starszego dyrektora Działu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemców na region EMEA.

Przez ponad 20 lat zajmował kierownicze stanowiska wysokiego szczebla w firmach DTZ/Cushman i CB Richard Ellis. Peter świadczy usługi w zakresie doradztwa strategicznego i zarządzania majątkiem na rzecz właścicieli nieruchomości oraz funduszy inwestycyjnych. Brał również udział w wielu dużych projektach leasingowych i doradzał globalnym klientom korporacyjnym.

— Peter jest specjalistą w opracowywaniu wysokiej klasy rozwiązań dla klientów korporacyjnych, a zakres jego kompetencji obejmuje rozwój biznesu, planowanie strategiczne i zarządzanie kontaktem z klientami — stwierdził Chris McLernon, CEO na region EMEA.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA