PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Fala awansów u doradców

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 17 maj 2017 12:46

Fala awansów u doradców Kamila Joszczuk, Associate Director, Industrial, CBRE

Dział Wynajmu Powierzchni Przemysłowo-Logistycznych CBRE w Polsce rośnie w siłę. Aż 7 pracowników tego działu zostało awansowanych, z czego dwie osoby objęły stanowiska Associate Director.

REKLAMA

Na stanowisko Associate Director została awansowana Kamilla Joszczuk, która w CBRE zajmuje się wynajmem powierzchni magazynowych i logistycznych w regionie warszawskim. Kamila od ponad 10 lat pracuje na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Zdobytą wiedzę oraz bogate doświadczenie wykorzystuje w procesach negocjacji warunków najmu oraz we współpracy z właścicielami nieruchomości. Jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, ma ogromne doświadczenie w relacjach z klientami z obszaru produkcji oraz logistyki.

Awans na stanowisko Associate Director otrzymał również Dominik Łoś, który w zespole CBRE jest odpowiedzialny za wynajem powierzchni magazynowych i przemysłowych w regionie Dolnego Śląska. W swojej roli świadczy kompleksowe usługi doradztwa transakcyjnego zarówno na rzecz najemców, jak i wynajmujących. W trakcie 11 letniej kariery zawodowej na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, Dominik brał udział w licznych transakcjach najmu i sprzedaży powierzchni biurowych, przemysłowo-logistycznych oraz gruntów inwestycyjnych. Jego szeroka sieć kontaktów w sektorze nieruchomości we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku pozwala na podtrzymywanie dobrych relacji z czołowymi deweloperami, miejscowymi przedsiębiorcami oraz wieloma firmami zainteresowanymi rynkiem powierzchni przemysłowo-logistycznych. Dominik Łoś jest również posiadaczem zawodowej licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA