PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Fala awansów u doradców

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 17 maj 2017 12:46

Fala awansów u doradców Kamila Joszczuk, Associate Director, Industrial, CBRE

Dział Wynajmu Powierzchni Przemysłowo-Logistycznych CBRE w Polsce rośnie w siłę. Aż 7 pracowników tego działu zostało awansowanych, z czego dwie osoby objęły stanowiska Associate Director.

REKLAMA

Na stanowisko Associate Director została awansowana Kamilla Joszczuk, która w CBRE zajmuje się wynajmem powierzchni magazynowych i logistycznych w regionie warszawskim. Kamila od ponad 10 lat pracuje na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Zdobytą wiedzę oraz bogate doświadczenie wykorzystuje w procesach negocjacji warunków najmu oraz we współpracy z właścicielami nieruchomości. Jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, ma ogromne doświadczenie w relacjach z klientami z obszaru produkcji oraz logistyki.

Awans na stanowisko Associate Director otrzymał również Dominik Łoś, który w zespole CBRE jest odpowiedzialny za wynajem powierzchni magazynowych i przemysłowych w regionie Dolnego Śląska. W swojej roli świadczy kompleksowe usługi doradztwa transakcyjnego zarówno na rzecz najemców, jak i wynajmujących. W trakcie 11 letniej kariery zawodowej na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, Dominik brał udział w licznych transakcjach najmu i sprzedaży powierzchni biurowych, przemysłowo-logistycznych oraz gruntów inwestycyjnych. Jego szeroka sieć kontaktów w sektorze nieruchomości we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku pozwala na podtrzymywanie dobrych relacji z czołowymi deweloperami, miejscowymi przedsiębiorcami oraz wieloma firmami zainteresowanymi rynkiem powierzchni przemysłowo-logistycznych. Dominik Łoś jest również posiadaczem zawodowej licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA