PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Fala awansów w JLL

  • Autor: Propertynews.pl
  • 25 sie 2017 12:50

Fala awansów w JLL Łukasz Mazurczak

Joanna Kaczmarek-Walas, Łukasz Mazurczak, Aneta Parzuchowska, Karol Patynowski oraz Agata Zając pracujący dla firmy doradczej JLL otrzymali awanse na stanowiska dyrektorskie typu National Director.

REKLAMA

Joanna Kaczmarek Walas awansowała na stanowisko National Director w Dziale Wycen. Joanna ma 12 lat doświadczenia zawodowego na rynku nieruchomości komercyjnych. Jej główny obszar kompetencji to przygotowywanie i koordynowanie wycen nieruchomości z sektora handlowego i analizy portfolio.Współpracuje z wiodącymi inwestorami i deweloperami z branży, m.in. Unibail Rodamco, Skanska, Real2B, Peakside Polonia Management, ING Lease, Immofinanz AG, First Property Poland i wieloma innymi. Posiada państwowe uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego oraz jest członkiem The Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS).

Joanna ukończyła Szkołę Główną Handlową na kierunku Finanse i Bankowość oraz Studia Podyplomowe w zakresie szacowania nieruchomości na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Jest również absolwentką studiów Sheffield Hallam University dotyczących wycen nieruchomości (MSc in Property Appraisal and Management).

Łukasz Mazurczak uzyskał awans na stanowisko National Director w Dziale Zarządzania Nieruchomościami. Łukasz, ekspert z 17 – letnim doświadczeniem, nadzoruje operacje i procesy związane z zarządzaniem nieruchomościami biurowymi oraz dba o rozwój działu i obsługiwanego przez zespół portfolio projektów. Do jego kluczowych obowiązków należy kierowanie zespołem zarządców i menedżerów technicznych oraz dbałość o podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jest także specjalistą w opracowywaniu strategii zakupów portfelowych energii oraz metod zarządzania jakością. Współpracował z wiodącymi deweloperami, funduszami inwestycyjnymi i innymi właścicielami nieruchomości – były to tak znane firmy jak m.in. Asbud, Aviva, CA Immo, Crownway, Blackstone, Ghelamco, GLL, Hansa Investments, HB Reavis, Heitman, Peakside, RREEF (DWAM), Skanska.

Łukasz jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie – Wydziału Gospodarowania Nieruchomościami i Inwestycji.

Aneta Parzuchowska awansowała na stanowisko National Director w Dziale Marketingu i Komunikacji. Aneta jest ekspertem ds. marketingu z 19 – letnim doświadczeniem w branży nieruchomości komercyjnych. W JLL odpowiada za opracowanie i wdrożenie strategii marketingowej, jak również koordynację wspólnych inicjatyw marketingowych firmy w regionie Europy Środkowo – Wschodniej. Zarządza zespołem specjalistów z obszaru identyfikacji wizualnej, marketingu korporacyjnego, nieruchomości, cyfrowego, jak również projektowania graficznego. Jej główne obszary specjalizacji to opracowanie i koordynacja kampanii rebrandingowych oraz wsparcie rozwoju linii biznesowych.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA