PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Firma PBG Dom wybrała już dyrektora do powstającego Hiltona w Świnoujściu

  • Autor: PBG Dom
  • 19 kwi 2011 16:19

Firma PBG Dom wybrała już dyrektora do powstającego Hiltona w Świnoujściu

Wybrano dyrektora generalnego powstającego w Świnoujściu hotelu Hampton by Hilton. Spółka PBG Dom, odpowiedzialna za inwestycję, rozpoczęła współpracę z Małgorzatą Kraśniewską, związaną dotychczas z grupą hotelową Rezidor.

REKLAMA

W pierwszej fazie współpracy do głównych obowiązków dyrektora generalnego Hampton by Hilton w Świnoujściu należeć będzie prowadzenie wszelkich spraw związanych z przygotowaniem hotelu do otwarcia, które zaplanowane jest na zimę tego roku. Kraśniewska zajmie się planowaniem, wdrażaniem oraz nadzorem nad realizacją wszystkich procedur oraz standardów charakterystycznych dla marki, niezbędnych do rozpoczęcia działalności oraz jej prowadzenia.

Po otwarciu hotelu Kraśniewska odpowiedzialna będzie za zarządzanie obiektem i kierowanie całością spraw bieżących związanych z jego funkcjonowaniem.

- Zarządzanie takim hotelem jak Hampton by Hilton w Świnoujściu jest ogromnym wyzwaniem, gdyż rynek lokalny jest tutaj dość mocno rozwinięty i konkurencja jest duża. Istnieje jednak nisza w segmencie biznesowym i traktuję to jako ogromną szansę - mówi Małgorzata Kraśniewska, General Manager hotelu. - Ogromny potencjał widzę również w grupie gości turystycznych. Uzdrowisko, jakim jest Świnoujście, oferuje bogatą bazę noclegową dla kuracjuszy. Ja natomiast chciałabym stworzyć alternatywę dla gości, którzy niekoniecznie są zainteresowani bazą zabiegową, lecz pragną spędzić wolny czas w sposób aktywny. Jestem pełna optymizmu i przekonana o sukcesie projektu - dodaje.

Zarówno inwestor, jak i dyrektor generalny, potwierdzają , że liczą także na przyzwyczajenie i pozytywne doświadczenia gości, którzy odwiedzali inne hotele sieci Hilton na całym świecie i z chęcią przetestują nową markę, Hampton by Hilton, która dopiero wchodzi do Polski.

Małgorzata Kraśniewska rozpoczęła pracę w branży hotelarskiej 15 lat temu, w hotelu Radisson SAS w Szczecinie. Do dnia obecnego związana była wyłącznie z grupą Rezidor, do której należą hotele Radisson Blu (wcześniej SAS). Poza hotelem w Szczecinie pracowała także w większości obiektów tej sieci w Polsce, tzn. w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie, gdzie zaangażowana była w otwarcie obiektu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA